Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja pre-order PS4 bundle na Amazonu za 500$: PS4 uz BF4, AC: Black Flag i 1 godinu PS Plus.
     
    NAILS likes this.
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Standardno kod nas lupaju marže kako im se ćefne.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj novi teško da bude ispod 500$ ako ne i 600 kod nas će biti dvije milje. Mada je to suludo kupovati na izlasku svakako.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam nikada upratio, hoce li se moci na novoj xbox konzoli koristiti aplikacije sa microsoft store-a?
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Što je suludo kupovati na izlasku?

    Nema informacija o tome za sad.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Cijena, pouzdanost konzole, launch igre.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja prije meni se cini godinu, 320KM platio nov Xbox One S :) u Švici ga našao, jaranica donijela :D
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Cijena neće puno spadati s obzirom na komponente. Vidi se po cijenama ovih sad konzola. PS4 launch vs now 100$ razlike. Govorim na realnu cijenu igre ne ove kod nas cijene. Pouzdanost je i u ovoj generaciji odlična, zašto bi u sljedećoj bilo gore? A igre mogu biti neki razlog, ali svakako će biti backwards compatible. Kupiš odmah na launch i eksploatišeš čitavu generaciju.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa dobro ti onda kupi, samo nijedan argument ti ne drži vodu. Mi živimo u BiH pa spremi fin porez, da ne idemo u istoriju, nema pouzdane konzole možda od super Nintenda u startu, od malih do velikih problema, igre su uvijek bile odron prvu godinu.

    Ja ću kupiti PS4 sa svim ekskluzivna za manju lovu nego je bio na lounchu, i odigram sve igre za frakciju cijene koliko će biti ps5
    Tako sam uradio i sa PS3 i PS2

    Dalje, Xbox ima ćundara igre i tako, nema se tu šta igrati, third party igre si sigurno već sve odigrao.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Nece ba. PS4 i Xbox One sam uzeo kad su tek izasli, od ovih na Piku, bilo cini mi se 100-150 KM skuplje nego u Njemackoj
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    novi xbox ima ubica specs za konzolu,al ko sto @Haker rece,sve "bolje" igre su na psu. Kada bi i kupovao konzolu,kupio bi PS5 pro.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jel ovo na piku 80KM fakat najpovoljnije što mogu uzeti gamepad? Ne znate da neko jeftinije prodaje?

    Sent from my Huawei P30
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Javi se korisniku cirodo.
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ovdje? Ili na pik?

    Sent from my Huawei P30
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na olx.
     
    Qler likes this.
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nema vise... ima li jos neko neki hint :)
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Xbox gamepass ultimate 1$ ovaj mjesec. Evo ja stavio RDR2 da se skida :) da vidim i to čudo :)

    Sent from my Huawei P30
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Javi utiske, imam neku shemu za Xbox One, a uzeo bih ga samo radi RDR2 ako ide fino
     
    Qler likes this.
  19. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ide fino ali ne izgleda fino. Može se igrati ali po meni pravi ugođaj igre je xbox one x i ps4 pro, ovo ispod nije to to, jednostavno neće biti isti doživljaj igre.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupih RDR 1 digitalni code na CDkeysu, piše da je region global. Na konzoli ukucam taj key i dobijem grešku "You cant acquire this item in your currently selected language". Konzola mi je stavljena na US regiju i US jezik. Posto nema BiH u listi, stavim regiju na Austriju a jezik na Engleski (UK) al opet isti problem. Zna li ko kako ovo riješiti?

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk