Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Zna li neko kako ide sa computeruniverse dostava da li se ceka duzi period ?
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Referral?

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Da, da..

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  4. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Rekle su ti kolege već gore...od dana refunda do pojave na računu treba proći otprilike 24-72 h, najčešće oko 2 dana...ako si na Unicredit i imaš m-ba opciju, tamo ćeš najbolje vidjeti jer će ti se pojaviti kao plus u dolaznim transakcijama....ako si od Paypala dobio mail onda možeš vidjeti i unutar Paypal accounta, sve transakcije takođe plus-minus....i refund ide direktno na račun-karticu sa koje si platio, odnosno koja ti je dodata na Paypal...
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hey friends! I am a VIP2 who has been enjoying Banggood for over 1580 days. I have found lots of high-quality and low-cost products. Come on! Join now to get $20.
    https://banggood.app.link/24l9BsNvv6

    eto copy paste sa banggoda
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    To je to, stoje mi u plusu dvije transakcije na paypalu :)
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    POVRATAK ONLINE TRGOVINI

    Ponovo moguće slati i primati pošiljke iz Kine i drugih zemalja uz kašnjenja paketa

    Klix članak

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Radi li i jedna banka danas? Ne rade ni banke ni pošta još od petka. Nisu normalni.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    U petak je sve radilo i banke i poste. Danas ne radi u FBiH ( bar ovom djelu gdje se slavi) jer je Bajram bio jucer pa se automatski prenosi na sljedeci dan.
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Sve regularno, ja sam maticnu plocu narucio negdje oko 15.5., poslali je 20.5. ocekujem ove sedmice isporuku.
     
    Picoooka likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima kao dežurna poslovnica pošte u SA ali se niko ne javlja:

    "Obavještavamo korisnike da će u ponedjeljak, 25.05.2020 godine, raditi dežurna pošta 71104 Sarajevo u Ćemaluši bb. Radno vrijeme pošte je od 8 do 16 sati."
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa u postama se rijetko ko kad javlja, osim na onaj info telefon ili narudžbu brze poste. Ako ti hitno treba odi ako nisi daleko, jutros nema gužve, možeš do ispred pošte s autom uci i parkirati.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  13. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Koliko vidim, opcija dostave sa Alija je samo DHL i košta cca 23 dolara za telefone, npr.....e sad, da li je iko išta naručivao sa tom opcijom? Jel to samo šupljak da se uzme lova ili stvarno ide DHL-om, pa kad dođe ovdje onda se to uzima kod njih uz plaćanje špedicije, carine i sl? Iskustva?
    Trebam naručiti neki telefon...
     
  14. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ipak ne idi, sad prodjoh, samo ispred ima bar 10 ljudi, užasna gužva, jutros je bilo ok.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad sam bio u pošti. Možeš samo pismo poslati.

    Zato su kafane pune. Narod docekao neradni dan jer se jel.. dva mjeseca radilo k'o konj. Koji smo mi cirkus od drzave.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nista ne narucuj jos. Vjerovatno ces se nacekati dobro.
    Bolje sacekaj da se situacija kristalizuje i skroz procepi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za obicnu maskicu za mobitel preko ebaya shipping time jul-avgust.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni istekao rok od 2 mjeseca,jos nije doslo...sacekati cu jos neko vrijeme

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Kako nisam neko vrijeme ništa naručivao, vidim Aliexpress ili ne nudi više za BiH da šalje, ili je jako velika dostava.
    Zna li tko išta o ovome, jel ovo do daljnjeg ili privremeno?