Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I slab chipset.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    I čisti android

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam koliko su ove spec tačne, vidio sam da je baterija 3000mah što je velika mana, ali šta je tu je.
    Koliko me chipset ne zanima nisam ni vidio koji je, za par aplikacija što koristim i bolje da nije nešto što cucla bateriju.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. dino31

    dino31 Aktivista

    A71 ili Mi Note 10 pro? Na paket u eronetu.
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Naravno da mi note 10 Pro ima bolje specifikacije, i cijena je veća, ali prednost mu dajem najviše zbog toga što je manji jer je i ovaj na granici prevelikog i zbog veće baterije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. lilFishy

    lilFishy Novi član

    Ljudi, u kojim prodavnicama se online moze uzeti mobilni na rate? Ili na rate u BL okolini.
    Htio bih da uzmem MI 9t pa da vidim ko imanu ponudi
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mercator

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  8. lilFishy

    lilFishy Novi član

    3d box u mercator-u?
    Hvala u svakom slucaju, pogledacu tamo
     
    bhd likes this.
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Lozionicka.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ako kome treba ,trenutno imam na stanju huawei p30 lite 4/128 DS,kupljen 12.6.2020. u BH Telekomu ,dakle 2 godine garancije...pa ako je neko zainteresovan,neka se javi na PM,mogu poslati slike
    Telefon je bukvalno nov,folija na displayu,full paket,kutija i sva oprema,fiskalni racun,garancija...koristen 7 dana

    P.S. mrsko mi otvarati oglas a svakako je oglasen pa ako ko vidi ovdje,vidi :D
     
  11. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Budžet: ~600KM
    Najbitnije: Kamera, baterija (trajanje & kapacitet)
    Bitno: Storage, brzina

    Žena do sad koristila LG G4 (već 4 godine) i prezadovoljna. Međutim počeo je da intenzivno troši bateriju, da se pregrijava itd.

    Do sad sam gledao Xiaomi Note 8, ali ne sviđa mi se što kinezi uvijek nekako izobliče lice (isto se dešavalo na Note 8 od kolege, i na mom starom Honor 8)
    Gledao i Samsung A70, ali joj je on previše glomazan

    Ima li kakvih preporuka?
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Xiaomi Note 9 pro
     
    bhd likes this.
  13. nFare

    nFare Komšija

    LG G7 ili V40, vrhunska kamera.
     
  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    @Reventon Šteta što nije AMOLED, ali djeluje onako fin tel. Provjeriću ga, samo me strah da kamera nije kao kod ostalih kineza s kojima sam imao kontakt.

    @nFare Super telefoni, ali jbt dvije godine stari...
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Doduše, pogledaj G8 kako se kreću cijene, maltene isti telefon, svakako odavno nema ništa novo u mobilnoj industriji, bolje ti je flagship godinu star ganjati.
     
    Stevie_Ray likes this.
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Za te pare mozes uzeti huawei mate 20 pro
    Ako to nije top telefon,ne znam sta jeste

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  17. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Note 9 pro je 500 KM, i ja sam ga htio, ali sam nasao bolje. Poput tebe sam htio amoled i uzeo sam Xiaomi Mi Note 10 Lite. Isti telefon, malo manji ekran nego note 9 pro, 6,47 naspram 6,67 Inca, ali jaci chipset. 600 KM je verzija 6/128, ja sam uzeo 8/128 sebi.

    Kamera je fenomenalna, a baterija 2 dana moze komotno, s tim da ja imam dnevno 50-100 poziva, wifi i 4g stalno uključeni, slikam sigurno 30-40 slika dnevno itd.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Razmotri i ovaj iz mog potpisa, ima sve što tražiš...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Pozdrav! Ima li iko hands on iskustva s xiaomi note 8 pro i note 9 pro telefonima. Konkretno, telefon bi se koristio za sve osim za gejmanje :D tabirio sam po netu, ulgavnom indijske recenzije i usporedbe i uglavnom se vrte konfuzni podaci, tipa: note 8 pro se grije uzasno (drugi kazu ne grije), note 8 baterija tanka (drugi kazu baterija ok). Svi se uglavnom slazu da note 8 pro ima bolju prednju kameru i nocni rezim rada. Suma sumarum, koji od ova dva telefona je bolja kupovina :D
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Note 9 pro svakako zbog snapdragon cipseta i bolje baterije, glavna kamera 64MP je ista, selfie kamera je nesto bolja na N8 pro, mada po meni zanemarivo.
     
    dams82 likes this.