1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Isto ko za auta i konzole, ne daj Boze vidjeti sta ostali nude.
    Forum je prihvatio xiaomi, ali benzinca japanca tesko da ce ikad :D
     
    Haker likes this.
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Eh eto bas ce valjati displej na telefonu ispod 400 KM pa bio i amoled.
    Kupovao se samo zato sto je samsung, kao sto neko vec rece, svi se zalete jer niti se razumiju u telefone niti hoce da istraze, vec kupe po reklami.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma kupe samo jer je samsung,veze nemaju ni sta je lcd ni sta amoled ni kakav je procesor u njemu ni nista.Pa samsung je i zaradio grdnu lovu na tim low end telefonima po cijeni midrange telefona...ubacivao one najslabije snapdragon procesore od par dolara do prije 2 godine a cijena 400+ KM

    Tek su se prije 2 godine malo dozvali ,kada se zatreslo tlo pod nogama i onda su izbqcili ovu novu A xx seriju,koja je pocela nesto i davati za novac

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  4. Tesla

    Tesla Aktivista

    Hvala drugovi. Uzeo sam RN8T. Nisam se pokajao. Sad cekam 7 dana za BL unlock. Smeta mi jedino previse rounded display, bas su ga glupo zakrivili, papanski bez mjere neke. Baterija i sat mi se malo gube ispod zakrivljenja. E sad da li se to moze kontrolisati, nisam jos nasao. Ali tel je stvarno fenomenalan. Nasao sam i MIUI I GOOGLE debloater i odradio to odmah. Instalirao Gcam sa xml-om nekim po preporuci i sve za 5. Hvala na pomoci i sugestijama.
     
    EL NINO CFC and dams82 like this.
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    De baci link za debloater ako ti nije problem, da vidim jesam li propustio nešto :)
     
  6. Tesla

    Tesla Aktivista

    Uh, skinuo sam sa xda. Znam da imaju oba debloatera, i google i miui. Drive i chrome su ipak ostali, a link nemam. Potrazit cu i sibnem ako nadjem.

    Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
     
  7. Tesla

    Tesla Aktivista

    SamiRX-8 and forzamilan like this.
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nabavio sam sebi Mi band 4, dosta bolja "igracka" od prosle verzije, sad samo poceti vjezbati
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ima li kakva opcija da se ovi Redmi AMD lapaši pojave u BiH?
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jedno pitanje ako neko zna oko flashovanja
    naime,radi se o oppo a5 ax5 model i ima onaj pattern lock,koji je zaboravljen i po netu ima nekih kao tutorijala ali je to fejk
    zanima me,da li se telefon moze flashovati i staviti mu novi ROM,iako je ovo sranje zakljucano
    da li se za flashovanje mora prethodno nesto odobriti na samom telefonu i koji je program najbolji za flashovanje ?
    ako je neko radio i ima neku preporuku,moze mi i na PM odgovoriti
    hvala
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam naručio moram preuzeti za par dana 25 eur cijena a vježbati dosta na poslu ima kardia.
     
    FearLess likes this.
  12. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Drzi power + vol down, kad se resetuje, upali displej, pritisni vol down jos jednom da pristupis recovery menuu. Tu resetuj tel na fabricke da uklonis pattern. Poslije otkljucaj bootloader preko fastboot menua.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Jel resetovan na fabricke postavke. Ako ti se aktivira frp zastita onda ce trebati reinstalacija sistema sa racunara.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa i mislim na flash sa racunara,preko nekog programa
    Nije resetovan na fabricke

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Samo pazi kad budes flash radio da ne formatiras telefon onda ces morati imei upisivat.
     
  16. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    TWRP backup cim prije.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  17. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Je li jos uvijex Mi Band 4 best buy sto se tice narukvica i gdje je najpovoljnije uzeti?
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Je li iko pazario ovaj mi band 5?Kontam da ga uzmem.Preko Alija ne mogu svakako radi shippinga,na gearbestu samo china verzije a na ebayu sam nasao za 36$ plus ako bi isao preko pesota dodatno 7.5$.To izadje oko 80KM .Ili je bolje cekati jos malo!?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ti ono imaš 4? Razlika je minimalna ja neću ovaj put upgrade raditi

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Imam dao ga suprugi tako da ne radim upgrade :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Haker likes this.