Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je 2. sezona tanka (dosao do sredine 2.sezone) i blizu sam da prekinem.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    To treba sačekati da se serija završi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    poceo gledati, izgleda obecavajuce
     
    Haker likes this.
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ben Mendelsohn je nacionalno blago
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Generalno serija ima vrh glumce.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nisam se nikada nakanio da gledam Sopranose. Neke epizode sam gledao tu i tamo, ali vrlo tanko. Helem, dok je trajala ova izolacija, pregledao sam sve od do i stvarno moram reći da je serija vrhunska ... Ima sve - drame, komedije, kriminala. Character development je fantastičan. Breaking Bad mi je bio referenca za vrhunski tv show, Sopranosi su sada isto tako defnitivno. Jasno mi je zašto su i toliko razvikani da su promjenili koncept serija na TVu. 10/10.
     
    aNaToMiC ! and Aldiin like this.
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Tako sam i ja isto uradio prije par godina kad sam imao pauzu od 2 mj izmedju 2 posla. Postavili su standarde kad skontas kad se to snimalo.

    Ja zavrsio Gangs of London, ispocetka mi se ucinila bomba ali onako malo se razvodenila da bi se na kraju opet zakuhalo. Ima potencijala.

    Ozark sam negdje na 4. epizodi stao tome bi se sad mogao vratiti a neku noc pustih Band of Brothers koji nikad nisam pregledao pa cu se potruditi da i to spucam u narednom periodu.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    To ti i jeste taj poredak, Sopranosi, Breaking Bad, prazno polje pa ostale serije... Peaky Blinders je isto odlična.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E nije, ima Wire.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Preoblem sa sopranosima je nonšalancija glavnog lika, psihijatar i jos par stvari koje su totalno nerealne. Beton je kada skontas kakve su gluposti danas "#1", sve hocu da je opet podjem gledati, ali daleko da su BB i Sopranosi top. The Killing, The Americans, Fargo, Wire, Black Mirror, Chernobyl, Unbelievable itd su samo neke koje bi stavio ispred. Sve one kratke engleske serije su iz nekog razloga nedostižne američkim režiserima.

    BB je lako probavljiva serije za široke narodne mase gdje 90% stvari u stvarnosti ne prolazi. Pogotovo super-heroj scene sa kartelima, half face nakon eksplozije i ostale nepotrebne gluposti. Tu su seriju izvukli glumci isto kao i Saula.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    BB je smiješno staviti neću reći i top 10. Žica i sopranosi dobre ali daleko je to od najboljih serija, meni lično obje super dosadne

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    A koja to serija nije probavljiva za siroke narodne mase? Pa za to se i prave. Slabo ko cilja 5% populacije, zar ne?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Obje serije je izvukla vrhunska gluma u tome i jeste poenta, razrada likova toliko dobra da bi svaki mogao imati svoj spin-off. Top produkcija, ne bih sad polemisao oko realnosti, it's for fun, u istu grupu stavljati Black mirror i Chernobyl, kruške i jabuke.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Djekna je najbolja serija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    MakaveliTheDon likes this.
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Twin peaks

     
    Last edited: Jun 19, 2020
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Niko ne spominje True Detectiv-a .... fantasticnu seriju.
     
    Reventon likes this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo prva sezona...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    I treca je vrhunska.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Prva i druga su vrhunske, treća je remake prve.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam preskocio cini mi se da je to druga radi Colina ne mogu lika smislit nesto :D
    Ozark sam na 3. sezoni ajde popravila se nije lose.