Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa hebo majku kakva je to politika.Tacno u ovoj Bosni ni lokum ne moze da bude rahat :D
    Po piku najjeftinije sto sam nasao je 640KM kao novo u Electronic_Shop-u.A o ovim online radnjama sve oko 800KM
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je to druže. Slim 500km nov na piku 400 - 450 polovan :D
    Samo mi nije jasno ko kupi polovan po toj cijeni.
    Bolje sačekati PS5 pa ako ne padne cijena za 4 pljunuti za 5 i gotovo

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ga prodao za 330 2018-te, sad oglasi za 400. Nece bosnjo marke da izgubi.
     
    Decerto likes this.
  5. xman

    xman Komšija

    Kod mene drug skoro uzeo Ps4 Pro i God of war dobio uz konzolu za ispod 300 eura. U Becu.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tad se moglo prije naći za te novce nego sada. Imam osjećaj da je ovaj lock down povećao cijenu konzola

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam 3 svoja PS4 prodao. Prvi 2014. za 600km, drugi 2015 isto za 600km, a treci za 400km one godine kad je Pro izlazio, jel ono 2016. Posto sam uvijek izmedju US i BiH, pa da ne prtim nazad za US, prodam u BiH a sebi tamo novi uzmem i donesem ga nazad. Nisam nikad gledao da zaradim, uvijek prodavao za cijenu za koju ja mogu uzeti sebi novi. Ovaj za 400 prodao bliskom jaranu iako sam imao bolje ponude.

    Sad imam Pro u BiH a obicni u US, pa ne moram prtit vise. :D
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    U svijetu non stop neke akcije aldi u Njemackoj nudio PS4 slim 2x dzojstika 200€.

    Neki dan ludnica lidel Francuska 95€.

    Kod nas akcija ako 480km bude :D



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    forzamilan and RED DEVILS like this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma u redu je i 480, ali 400 polovan je komedija :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Logika prodavaca na olxu je da uvijek zaradi na transakciji,ne prati se uopste vrijednost robe po godinama ili stanju.Primjer sa laptopom...on je kupio neku krntiju staru 10 godina za 100 KM,na olxu stavi cijenu 150 KM fiksno...dzaba sto to ne vrijedi ni 100,nego neko mu utrpa i onda on pokusava utrpati nekom drugom.Nazalost kako smo neobrazovana i dosta nauadna drzavq,ova taktika dobro prolazi

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  11. Filozof

    Filozof Aktivista

    ja prije 3-4 godine uzeo ps4 za 300KM sa igrom i dva dzojstika, a gledam sad skuplji nego tad :'D katastrofa sto se tice nasih cijena, pocevsi on polovnih pa sve do novih stvari... Stvari koje su 100-150$ svugdje u svijetu kod nas su 500KM+, kakva je to racunica meni apsolutno nije jasno, ali definitivno sve sto se kupuje treba se narucivati iz vana, sacekaj mjesec dana da dodje i nek nema garanciju al si zato uzeo u pola cijene, pa kad se velika vecina opameti i kad ovi kokosari ne budu imali kome prodavati onda ce i oni spustit cijene samo da vrate musterije
     
  12. Esh

    Esh HWB

     
    Aldiin and RED DEVILS like this.
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jel ga radi isti studio sto je radio remake? Jedva cekam!
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne radi isti studio, rade ga likovi što su izbacili zadnji Spyro remake. Nema mi neke logike jer Vicarious Visions je radio remake Crasha. Novi model Crasha izgleda čudno, nije to to, bezveze eksperimentisu.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jos jedan dobar mjesec[​IMG]
     
    Esh likes this.
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li neko Spider mana na prodaju?



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupio na Piku PS Now account, 3 KM 7 Dana, reko da probam opet malo. Navodno su svi PS serveri locirani u USA,nema ih u EU. Toliko je mali lag da je čak moguće racing igre voziti, Project Cars 2 sam čak i pole uzeo :) Last of Us, RDR1 , Uncharted, GoW3 remastered - sve radi sa manje od pola sekunde laga. Slika nije Bog zna čemu, al fakat je skroz igrivo.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Idi direktno preko kabla i neces ni osjetiti da je stream. Kod mene preko wifi manja rezolucija, veci input lag, preko kabla nikakve razlike sa normalnim igranjem. Ja sam prekucao GoW sa PS2 bez problema.
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered
    Fall Guys: Ultimate Knockout
    Play Fall Guys: Ultimate Knockout starting Aug 4 and Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered tomorrow.
     
    Esh likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fall Guys sa rajom ima da bude pichvajz. Izgleda super zabavna.