Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemam nista protiv, bas me briga.

    Od svih “trendova” na mobitelima, meni samo smeta ovaj trend ogromnih telefona (prestali i bit telefoni) te ovaj trend 3, 4, 5 kanera smatram glupim i nepotrebnim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Hoces da kazes da je losa stvar imati 3 kamere sa razlicitom perspektivom? Naravno na stranu to sto ubacuju glupe b&w i depth senzore kako bi se pohvalili da imaju vise kamera.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam rekao losa, nego nepotrebna. Sve te stvari dizu cijenu uredjaja, ostavljaju manje prostora za bateriju, itd.

    Osim toga, velika vecina tih dodatnih kamera je rinaka, pa cak i na flashipima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Apple today announced it will transition the Mac to its world-class custom silicon to deliver industry-leading performance and powerful new technologies. Developers can now get started updating their apps to take advantage of the advanced capabilities of Apple silicon in the Mac.

    Apple today also introduced macOS Big Sur, the next major release of macOS, which delivers its biggest update in more than a decade and includes technologies that will ensure a smooth and seamless transition to Apple silicon.

    https://videocardz.com/press-release/apple-announces-mac-transition-to-apple-silicon

    WWDC 2020 Special Event Keynote

     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    IOS 14 na 6S Plus iz 2015 god, i radi super :D
     
    aNaToMiC ! and RED DEVILS like this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta ovo citam, redizajnirali su home screen, uvedena mogucnosti za vidgete i app library? Hajd fino, vakat je i bio.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobro došli u 2010 :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  8. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Kad ce biti update na iOS14? Meni na xS jos uvijek stoji da je 13.5.1 up to date...


    Sent from my iPhone XS using Tapatalk
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ovo je Developer Beta IOs 14, moras skinuti DEV Beta IOS 14 profil koji tu daje pristup da skines beta IOS.

    Beta profil mozes naci u descriptionu ovog videa:

     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa trenutno ti je zadnja verzija od ios 13

    Ios 14 ide pri izlazaku novog iphonea.

    Iduci mjesec ios 14 beta ide public


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam vec na IOS 14 dev Beta, na 6S Plus ide fino.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja ne sumnjam da ide fino, al daleko je to jos od zrelog OS-a. Bice sigurno glupih bugova.

    A kao i dosad, lijepo je sto novi OS donosi neke novosti, medjutim danas su OS-i toliko bogati freature-ima da fakat nema potrebe radit upgrade sve dok ne izadje GM.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da li je neko mozda mijenjao utor za punjenje...da li zna koliko to kosta ?
    isto me zanima cijena promjene home buttona...radi se o iphone 8 plus modelu ?
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Original nov Utor za punjnje kosta za iphone 8 nekih 50 KM bez zamjene.

    Sto se tice Home tipke, nova tipka ne odgovara ser. br. tvog mobitela, tako da nemas touch ID sa zamjenjenim HButtonom.
     
    zippoo likes this.
  15. ming

    ming Veteran foruma

  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sta kazu novi iphone 12 bez punjaca
    [​IMG]

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    iphone 14 ce biti hit,jer ti punjac nece ni trebati svakako :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Eto im dodatnog profita, sad su punjači na redu, vjerovatno će brzo poslije ovog i usb kabal osim ako usb port ne ukinu prije toga, a mozda i stickere budu odvojeno naplacivati.

    Nego nije to belaj, Apple ko Apple, na ovaj nacin su se i obogatili, nego gori su ovi vjerni pratioci, Samsung, Huawei, Xiaomi. Eto ima sad vijest i da Samsung od iduce godine izostavi punjace.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

  20. Reznor

    Reznor Overclocker



    inace ovo su mi rodjaci