Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by fajke, Jul 1, 2020.

  1. fajke

    fajke Novi član

    Pozdrav raja. Kupujem novi telefon i razmišljam da uzmem Redmi Note 8 Pro pa me zanima vaše mišljenje. Gledao sam na stranici https://procomp.ba/34-mobiteli.html i djeluje mi da ima odličnu kameru i bateriju, vrlo dobar kvalitet zvuka, te solidan kvalitet izrade i dobar ekran.
     
  2. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  3. selvin

    selvin Moderator

    Fajke ako reklamiras procomp, dzaba ces, znaju ljudi ovdje i za druge sajtove sa mnogo boljim cijena. Vidim vec druga, treca tema sa procomp linkom. Kad budu imali 20-30% nize cijene mozda i sta kupimo od njih.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    NaLe!, dams82, Picoooka and 3 others like this.
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jesu vala dosadni, na firmin mail me spamaju redovno.
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Fajke digo kredit, samo nešto kupuje i to po visokim cijenama


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. xman

    xman Komšija

    Gdje konkretno kupiti pomenuti telefon?
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Ako ces na rate ili pravu garanciju ili imas bh telecom uslugu onda kod njih. Za 300-350 mozes dobiti uz neku mobilnu pretplatu ili mojatv.

    Ako neces ili nemas ovo iznad, i tražiš best buy cijena + garancija onda imel, 440KM.



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    xman likes this.
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Kad smo se već dotakli teme, prijatelj je prošle godine kupio RN 7 u procompu, kao muž od njegove kolegice radi tu pa znam da je dobio fin popust, cijena je bila nešto kao u univerzalnom(a oni su uglavnom najpovoljniji), znači može se napraviti cijena kad se hoće...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Svi mogu dobro spustit i da su opet dobri. Svako sebi ganja gdje mu je najisplativije. Od mene preporuke, ganjajte imel, imtec, ekupi i slicno sa boljom garancijom, a redovno imaju popust na razne kartice i bolje cijene od ostalih. Zavisi sta kupujete. Mene je imel odusevio cijenama, preporučujem ih svugdje. Imtec sam kupovao dosta isto. Ekupi nisam nesto puno, ali dosta prijatelja je iskoristilo raiff i nlb popuste od po 15-20%.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    NaLe! and dams82 like this.
  10. fajke

    fajke Novi član

    Gledao sam na eKupi , Imel-u i Imtec-u i cijena je u pet KM razlike. Razlog zašto stalno navodim ProComp jeste taj što sam do sada uglavnom kod njih kupovao uređaje (Računar, Laptope, Fantech opremu itd.).
     
    Last edited: Jul 3, 2020
  11. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Istina, nemam ništa s njima, ali par nas je kupovalo kod njih, i mogu sve najbolje reci.

    A da se pridružim, hoću novi mob, isplati li se Note 9 Pro uzeti, ima li ga ga neko možda, kakvi su utisci?

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk