Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ajd javi se u p.p pa da vidimo dogovor

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Naručih i ja nešta (g600 miš) preko ovog pesoto servisa, so we shall see.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja sam narucio sa newegg memu :D
    1. G.SKILL Ripjaws V Series 32GB (2 x 16GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200 (PC4 25600) Desktop Memory Model F4-3200C16D-32GVK 118 $ = 206KM
    kod nas 360 :)

    a u ponedeljak podigao neke odjece sto narucih :)
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Jesu došle leviske?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jesss :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Jesi potrefio broj, ja kontao sebi naručit, gledam kao ima neka šema s mjerama na njihovoj stranici?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma jesam levis inace ima dobre brojeve nema razlike eu us. Uzeo bermude i 501.sve 100maraka :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    nenji_avero and dams82 like this.
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ih lako je vama mršavima
     
    bhd likes this.
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Brate knap :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kad ce aliexpress opet biti sa shipingom u normali.

    Cudi me da nisu prokinuli sa free shipingom još uvijek drže jake cijene slanja.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa i treba nam tako kad je nas svijet nakaradan.Cuo sam kako dosta raje radi dispute i onda dodje item i ne vracaju pare nazad.Navodno je zbog toga.Ja jbg evo neki dan dobio stvari koje su prije 3mj poslane i dobio pare nazad.Kontaktiram prodavaca, posalje kupon u iznosu itema i platim ponovo.Bezveze je to.Ali bosnjo to kaze super sam prosao i cao.Ne kontaju da oni vide kad dodje stvar u BiH i da je dostavljena.Meni je na global trackingu odmah pisalo da je delivered.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    + pošta nam je za qrac
    mjesec dana kako su normalizirane dostave iz cijelog svijeta, ovi naši jok, plus ne znaju kad će.
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Meni je u zadnjih 4 mjeseca samo jedna stvar došla i to platio je manje od dolara, jedina stvar za koju nisam vjerovao da će doć, ostalo ništa... A imam par stvari koje bi naručio, ali nikako da ta poštarina dođe na staro...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja narucujem sada samo iz us,preko pesoto,jes 15km dostva,al narucujem stvari do 300
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    @bhd kako si otkrio pesoto ispunio si izgleda sebi sve želje za kupovinom :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma nisam, ali stvari koje sam planirao uzeti, izasle me pa pofino jeftinije,atek mogucnost narucivanja bez drama shippinga D damn :)

    samo kad skontas da fercera bolje od poste koja te ilegalno dere...
    pa ima i dhl sa computeruniverse ako se ne varam,isto oko 10-30 km dostava do vrata ?
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Pa isplati se dati 7.5$ za bilo sta sto je iole skuplje. A sa computeruniverse je oko 30E, to se bas i ne isplati do 300KM :)
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa ja sam sa alija narucio 10 artikala u zadnjih mjesec dana skoro sve je doslo ali to je sve jeftinjaci sto je dostava ili free ili mizerna.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    totalno se slazme.

    Meni je dosao jedan item sa alija sto sam narucio u zadnjih 40 dana, ostalo cekam... :(
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma.doce vidjeces samo.ces se nacekati kao i ja.Mada sto sam ove zadnje narucivao sve su brzo dosli ispod 20 dana.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk