Ghost of Tsushima

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Jun 12, 2018.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Art im je vrhunski[​IMG]
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Japanski trailer

     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgleda kao dobra igra nevezano za ocjene koje dobija a i one su dobre

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fine ocjene, sad cekamo novogodisnji popust :D
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Mogla bi se skinut' prasina s plejke
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Avantura pocinje uskoro[​IMG]
     
    Vedo and FearLess like this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako niste ugrabili prvi put, izbacili su opet ovu temu.

    Kodovi:
    • Americas: 5NEC-F9N4-75M8
    • Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 8T2T-CRNJ-FM72
    • Japan: N4TK-59NH-2LH3 Korea: EM56-NTNC-EHX8
    • Asia: DHLN-HANF-F6LH
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Animacije osrednje, bugovit AI, mehanika meh, questovi ala Ubisoft, parkour zanemariv, lip sync 0 bodova, grafika na trenutke kao ps3 naslov. Bitno je da lišće leti sve u 16 :rolleyes:
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel igras ili sudis po vidjenom na yt, twitchu?
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nasao sam nesto sto me malo iritira i nadam se da ce biti popravljno. Kada se sprinta, gornji dio tijela izgleda kao da titra. Lol
     
  11. xman

    xman Komšija

    Ne moras igrati da bi vidio sto je on vidio. Jer isto sam i ja primjetio.
    Ali i to da je sigurno zabavna samo ne znam dokle jer je vrlo lagana.
    Svejedno vrlo rado bi je zaigrao da je u 60 fps. Na streamu sto sam gledao bude momenata da je to slideshow.
     
    Decerto likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igram 2-3 sata i nisam naletio na frame dropove. Ima u opcijama da se performence fokusira na vecu rezoluciju, ili vise frejmova. Ja koristim rezoluciju. Igra u vecini slucaja izgleda pravo fino. Et' jedan screenshot sto sam uzeo dok sam explore okolo daleko od glavnih misija po obicaju. Lol Jedino graficki neke cut scenes sto sam primjetio da nisu odradjene nesto. Mada i ne obracam paznju na to toliko. Lip sync na eng kako igra ide dalje sve je bolji. Na pocetku je bilo da nisu sinhronizovani glas i slika. Sad vec bolje nakon par sati igranja. Interesanto je i sa Japanskim voiceover i eng subtitles, ali igra izgleda pravljena originalno za Eng jezik pa ne izgkeda najbolje. Zvuci super.
    Combat je zabavan a ocekujem da bude jos bolji kako otljucavam sve vise stvari. Igram na normal i izginuo sam 2-3 puta, jos se privikavam na poteze. Nisam ocekivao souls tip teskoce tako da se cini sasvim ok.

    Sto se tice glitcheva/bugova... titranje lika kad trcis do sada jedini sto sam primjetio. Ne znam je li samo kod mene.

    [​IMG]
     
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    Ne bi da pokrenem lavinu shit-talkinga,ali kad vidim ovih 30fpsa oci me zabole. Cekao bi radije za nove konzole pa igrao ko covjek :D .
     
  14. xman

    xman Komšija

    Ja sam gledao nekih 2h stream i apsolutno bi zaigrao igru da je u 60 fps. Ne znam da li je Pro verzija konzole na streamu ali dropovi su bili bas izrazeni. Mada i mimo toga pratiti stream je bilo potesko jer meni 30 fps smeta. Fizicki mi smeta,oci me bole bukvalno.
    I na to gledam kao na hendikep jer pored ove igre tu su GOW ili Bloodborne koje bi sa apetitom zaigrao.
    Ghost of T. ima bruku mana koje nisu bas male ali opet kazem rado bi i nju zaigrao jer ima kvalitete tu definitivno. Par puta sam stopirao stream i buljio u nevjerovatno lijepe prizore.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moze biti da je obicni PS4. Igram na Pro i nisam imao jos problema.

    Zabavna igra. Sve sto mi licno treba.
     
    xman likes this.
  16. xman

    xman Komšija

    Kolike su sanse da ce ona i ove gore igre sto sam pomenuo izaci za PC ili PS5 u 60 fps?
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ko zna. Sony jos uvijek nema definirano koje igre ce izlaziti na PC i koliko nakon releasea na PS.

    Horizon ZD, stize nakon 3 ipo godine od izlaska na PS4, dok Death Stranding nakon nekih 8 mjeseci. Bloodborne izasao prije vise od 5 godina pa je jos nema. Mozda je to i do developera i jesu li voljni i sposobni da rade port.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    PS4 igre ces moci igrati na petici ali koliko znam nema detalja o FPS-u. Da li ce biti veci ili isti kao na četvorci.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    E3 2018 vs final

     
    Aldiin likes this.
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Brutalan downgrade..