Ghost of Tsushima

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Jun 12, 2018.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Grozno.Pa jel moguce da je ovako osakate?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. xman

    xman Komšija

    Ja gameplay trailerima ne vjerujem od Witchera 3. Steta samo sto za ovakav lazni marketing ne snose posljedice.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    ovdje je najveci fazon osvjetljenje, zar je moguce da je tako tesko uraditi dobro osvjetljenje kao u traileru?
     
  4. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ono u traileru je stvarno fantastično...
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    kako dobro izgleda igra ali AI je zestoko retardiran. Fluidnost borbe naspram witchera 3 i ovoga je nebo i zemlja. Napadnu ga 3 samuraja,jedan se okrene gleda u brdo,drugi udara neko drvo :D
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E ne znam gdje nadje porediti sa Witcherom kojim ima jako slab combat...
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    pa ako mi je witcher mjera onda skontaj :D .
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam igrao, ali po gameplay trailerima izgleda kao klasicni "Batman/AC" gameplay, imas counter i imas napade koje ne mozes counter, tj moras dodge. Nista revolucionarno i standard u open world igrama.
     
  9. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Podsjeća na Way of the Samurai za PS2
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja cu je zato i uzeti.

    To je generalno koliko sam shvatio ljudima prosjecna igra ali meni je k'o mladjem odlicna bila. Vise radi neke nostalgije ovo uzmem.
     
    IdeMedoSumom likes this.
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Teško da su poslije Sekira mogli napraviti nešta vrhunsko.
     
    Esh and xman like this.
  12. xman

    xman Komšija

    Mislim da nisu ni pokusavali imitirati Sekiro. Ovo je klasicna OW laganica koja cilja na zabavu sirih masa.
    Meni izgleda zabavno.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ja cu je uzeti na nekom jakom popustu. Izgleda mi ok ali ne bi dao 6 banki za ovo.
     
    Last edited: Jul 23, 2020
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izbacili patch (oko 3GB):

    'The new difficulty level is called Lethal, and it sounds exactly like that: Enemies are both more aggressive and more astute. They’ll spot you faster and attack you more frequently than in the lower three difficulties. They’ll also deal more damage—but, to balance things out, you will too. The windows for parrying and dodging will also be tighter than they are on the other settings. Best make sure your loadouts are in tip-top shape.'

    https://kotaku.com/ghost-of-tsushim...tm_medium=SocialMarketing&utm_source=facebook
     
  15. xman

    xman Komšija

    Tezina igre je vrlo delikatna stvar i treba znati napraviti igru koja je izazov i gdje nemas drugih prepreka(los dizajn,hit reg itd) osim sopstvenog skilla(Sekiro)
    Nadam se da ce to uraditi kako treba i da ce ovo nekada biti na 60fps nebitno koja platforma.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    From software to najbolje radi. Jedna tezina i citava filozofija je oko toga bazirana. Zato i jesu najbolji u ovom tipu igara.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisu ni from software igre bez mane. Neki bossovi su bezveze jer su prelagani, neki bezveze jer su nefer teški. Dosta ih je dobrih ali ima svega. Tehnički su također tanki.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam jos zavrsio ali mi pravo sjeda igra.[​IMG]
     
    Esh likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lol[​IMG]
     
    Decerto likes this.
  20. Pasha

    Pasha Komšija


    Da, ali za razliku igre From Software imaju PvP, loru i najbolju borbu (uz Nioh) ikad vidjenu u video igrama.