Preporuka za VPN

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by sumeir, Apr 10, 2020.

Tags:
  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav.

    Jeli ko ima iskustva sa ovim https://surfshark.com/

    Dvije godine 48 $ neograničen broj uređaja

    Nekako zvuči predobro da bi bilo istina.

    Jeli ima ko kavih iskustava ili preporuka.

    Hvala.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Koristim ja ovaj oko pola godine već i fercera sve kako treba, nisam doduše nikad koristio neki drugi vpn da bih ga mogao uporediti. Isto tako je bitno što su offshore based a ne kao neki startup projekat u Berlinu ili sl. Što se mene tiče preporuka.
     
    sumeir likes this.
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    koristio za netflix ?
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Jup, radi k'o doxa.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Pogledaj prije nego se zaletis da platis tih 48$ :)
     
    sumeir likes this.
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jedino za sta valja je da se sakrijes od torrent trackera :)
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Koji VPN koristiš da možeš preporučiti ?

    @Zeleni

    Treba mi da mogu koristit VOIP programe u državama gdje imaju restrikcije.

    Ako imaš konkretno nešto predložiti, bujrum.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Imaš uvijek i trial ili money back mjesec dana ako ne funkcioniše, pojedini servisi u nekim zemljama mogu otkriti da si konektovan preko posrednika pa i dalje blokiraju uslugu, kineze primjera radi sigurno nije tako lako zaobići. Ako ti se država naklati na kosti nema tu anonimnosti i zaštite podataka, uvijek postoje paterni po kojima te mogu upratiti, kad bi skidao terabajte preko torrenta i tu bi te uhvatili. Ja koristim uglavnom za plaćanja, netflix više manje, EON...
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Ja evo nabavio Nord VPN, radi super. Uzeo sam na jedan mjesec malo da procakam, pa cu vidjeti da li cu produziti, ima nekih dealova sad.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja koristim windscribe,za dolar mjesecno mozes zakupit ip adresu iz bilo koje zemlje. Evo npr. ja iz meksika placam dolar mjesecno za ip adresu u bosni,kad mi zatreba. Ima dosta zemalja,tako da za 4-5 dolara mozes bukvalno izabrat 4-5 ip adrese iz razlicitih regija i koristit ih po potrebi/programu.
     
    bhd likes this.
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa 4 dolara je Pro verzija gdje imaš sve servere, build a plan je uredu za jedan server, dva max.
    Ja za 22 eura uzeo 2 god Pro preko Stacksocial promocije, bagatela.
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    Ako mi se svidi ovaj Nord VPN, uzeti cu 3 year plan za $108 dolara. Mislim da nije losa investicija gledajuci na reputaciju VPN-a.
     
  13. Decerto

    Decerto Komšija

  14. Neso

    Neso Komšija

    Znam, citao sam za ovaj breach. Kako ja znam da su i neke druge bili provalili, medjutim za stvari koje ce meni licno koristiti mislim da ce biti ok. Jos uvijek istrazujem, cakam, pa budem vidio.
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ev ja uzeo build a plan za 3$ da probam malo.Nije lose hvala za ovo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Decerto likes this.
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja isto imam 60 GB free prometa mjesecno na windscribe,fercera dobro kada mi zatreba...rijetko koristim ali eto nekada dobro dodje
    ovo sam dobio nekada davno ,bila neka promocija ili sta vec i evo godinama vec svaki mjesec se brojac uredno resetuje na novih 60 GB
     
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Nakon 3 godine, ima li iko preporuku za kakav dobar, a jeftin VPN? :cool:

    Na Guglu je svaki najbolji i najisplatniji......

    Ovaj CyberGhost se cini zanimljiv....
     
    Last edited: Oct 1, 2023
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja koristim shurf shark. Radi posao odlično.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja koristim NordVPN i njihov passmanager već godinama radi odlično. Mislim da ih većina radi posao kako treba, pitanje je samo cijena koja odgovara i šta sve dobiješ u toj cijeni.
    Ako treba da te pozovem javi kroz pm mislim da dobiješ pogodnije nešto u početku.
     
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista