Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Morat ćeš to sa VPN riješiti jer je to xbox 360 igra. Da je xbox one ne bi imao problema. Lakše ti je bilo kupiti igru na disku :)
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam par puta pokusao to i nije moglo.. tj nisam znao.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako riješiti? Imam kupljen VPN koji koristim na PCu, al kako spojiti Xbox preko njega? I sta, stavim regiju neku (KOJU?) I onda dodam code, ili?

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    To ti najbolje zna @Neo Bahamut Zero . Meni je on to objašnjavao prije nekoliko godina. Uglavnom, koristiš hola VPN u Chrome i preko Microsoft accounta u browseru to aktiviraš, ne preko konzole. Mislim da to imaš čak i na ovoj temi objašnjeno, samo se trebaš vratiti unazad i naći gdje je to Baha objašnjavao.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zaboravio sam to, dosta je vremena prošlo ali prvo staviš Windows regiju na željenu, pa Hola ekstenzija za browser, ali opet nije 100% sigurno u zavisnosti od kartice i banke.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Al digitalne x360 igre se mogu redemat samo na konzoli koliko shvatih, ne ide preko PCa

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pomalo sam razocaran sa performansama Xbox One u RDR2, postoje mjesta gdje framerate opako, bas opako padne. Konkretno Strawberry, cak i vise nego St. Denis. Jucer bio u Strawberry i jos padala kisa, ma 5fps cini mi se.

    Citam da i Xbox One X ima problema sa framerate u nekim situacijama, naravno u 4k. One X u 1080p bi jedino trebao "letit".
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Igram bas ovih dana RDR2 na Xbox One X, rekao bi da je vrlo stabilan fps, oko 30.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Na 4k? Jesi li bio u Strawberry dosad?
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koliko se sjecam tehnicke analize na digitalfoundry-u One X verzija je imala stabilnih 30fps i u nativnih 4k.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Siguran sam da ima u divljini. Gradovi su problem, i to u mom slucaju Strawberry. Naletio sam na par primjera gdje se ljudi zale i na One X.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam ostavio diskove da odigram nekad na series X-u kako treba, mislim da bi moglo biti i 60fps.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    One X framerate u cutscenama pada ispod 30 @ 4K, u samoj igri je najstabilniji od svih ostalih konzola.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa trebalo bi.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Jest, igram na 4K TVu. Bio sam u Strawberry, mislim da je to grad gdje oslobids Micah iz zatvora. Nisam vala primjetio pad fpsa, bar nikakav drastican.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]

    Evo je, instalira se. Vidjecemo kakva je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

    ming likes this.
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    27:11 Hahahaaa
    Majstor je nema sta, treba mu uvalit 50 maticnih sa iskrivljenim pinovima da se zabavi :D
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ovako sam ja na pijaci uzeo 7 komada samo svi ispavni
     
    Esh likes this.
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni u Xbox One kontroleru baterije pri kraju, a odigrao 46% RDR2 i par sati AC Odyssey. Kazu da alkalne AA traju 30h, kod mene je to cak i duze. Pretpostavljam da najvise ovisi koliko se aktivira vibracija.

    Ne znam koliko je ovaj Elite kontroler bolji kad je i obicni odlican. Cini mi se da ove dodatne kontrole samo zbunjuju, ko ce to sve vise popratit.