Preporuka za slušalice - Mobitel

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sumeir, Mar 9, 2017.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Ove GGMM Alauda što sam uzeo isto imaju 3 gumice i ni jedna mi ne valja.

    Koja te životinja ganja dok trčiš pa ti neće ispasti slušalice :D

    Iskreno da mi je naći neke tipa EarPods ali da su sa ravnim kablom. Većinom za pozive, kad završim, skini , smotaj i u džep.
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Isto mi je bitno kad završim sa razgovorom ili slušanjem da mogu slušalice ubaciti u džep od jakne ili torbe.

    Ono ko da "guju" oko vrata nosiš. ne sumnjam u tvoje riječi hvale za slušalice,ali jednostavno treba mi nešto lahko za nositi.

    Hvala
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa zato ti kazem ovdje imas ove "zakacke" koje isto dodju u tri razlicite velicine.
    Nisam vidio da se neko negdje zali da ispadaju.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Drugovi treba mi preporuka za bezicne slusalice u cjenovnom rangu do 100KM i ni marke vise.Nasao sam panasonic RP-HF410B i Sony WH-CH400.Prve su 77KM druge 80KM.Mogao sam probati ove panasonic zvuk nije los malo me kopka velicina ovih djavola sto ide na usi jer ne pokrivaju skroz.Treba mi iskljucivo za gkedanje medije sa laptopa i mobitela i za povremenu partiju neke igre.Nisam puno zahtjevan.Da li vi imate preporuku za nesto drugo i neki link dje mogu da kupim?
    Hvala

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Sony zaobidji. Moras papreno platiti njihove wireless da dobro zvuce i da su iole za igre. A meni se te WH-CH400 ne svidjaju jer ne pokrivaju uho.
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ne pokrivaju obe.Bitno mi je da ne strsi nista iz njih i da imaju poput ovih integrisan mic.Nista zahtjevno.Mozda ima kojih dr marki da.zvuce fino a da nisu basnoslovno skupe?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja imam RF811R koje su u tom cjenovnom rangu. Prezadovoljan sam sa njima, domet je odlican, nikad prekida ali jednostavno nemaju dubljih tonova. Odlicne su za slusanje podcasta, serije i filma koji nisu akcioni ali za sve ostalo, muzika ili igre, su beskorisne.
     
    SpookyMoO likes this.
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma hebes igre svakako povremeno znaci zadovoljan?Haj ako ih nadjem uzmem.Mada evo gledam i nisu bas u ovom rangu cijenovno.Idu oko 150KM

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 21, 2020
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uzeo ove panasonic.Malo cu danas da testiram duzenpa cemo vidjeti.73KM.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam ih platio 130 u tehnomagu ali znam da ih ima tako, do 100KM. Never mind, sretno sa panasonikom.
     
    SpookyMoO likes this.
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pravo fino zvuce a lagane i nisu uopste evo kroz sat vremena neudobne.Hvala

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li neko, ili zna li gdje mogu kupiti, audio kabal za Sony MDR-100a, original ili neki zamjenski??

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Niko nista? :)
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nema ovaj mikrofon inline

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  17. Qler

    Qler Veteran foruma