Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nope. Tko će razvrstavati da ide za tz? Ovi u RS? Misliš da je to njihov posao? I obrnuto. Ipak se radi o dvije različite kurirske kompanije koje surađuju. Ovi iz RS dostave u sjedište pošte Federacije u Sa a ovi iz Federacije u sjedište pošte srpske u BL i dalje ide disribucija. Kvaka je da se to sve uradi u toku noći. Ako ja danas iz Zavidovića šaljem u Prijedor npr. preko BHPost express, pošiljka je sutra na uručenju. Šta me boli briga gdje pošiljka putuje. Đabe brigaš tuđe brige i pokušavaš izmisliti toplu vodu i biti pametniji od njihovih menadžera, jer ne znaš cijeli proces :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak proslo. Dobro je :)

    [​IMG]
     
    Ronaldo_9 likes this.
  3. DSA

    DSA Aktivista

    Meni vec 7 dana stoji poslijka na aerodromu u Feankfurtu, neke stvarcice kupljene u computeruniverse. Jel moguce da nema za svo to vrijeme nijedan let prema Sarajevu???
     
  4. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Pogledah i ja svoj tracking i vidjeh da je i kod mene isto, došla pošiljka u Sarajevo. Ista pošta Speedpak. Izgleda da se može ponovo poručivati bez većih problema.

    Poslano sa mog 5024D koristeći Tapatalk
     
  5. zdici

    zdici Aktivista

    Jeli ko pisao aliexpress podrci da nam vrate slanje posiljki preko BH Poste ? Meni prodavac javlja da se javim na ovaj dole link ali preko mob mi nece nesto otvoriti[​IMG]

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mozes li preko racunara?Bilo bi fino da se vrati na staro

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Probam..sto nas se vise javi iz BiH vjerovatno urodi plodom da vrate

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Onda cu i ja pisati.A dje si tacno isao da pises btw?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 and zdici like this.
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    daj nam link gdje da pisemo
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Je li poslana nova tura sa Pesoto? :D
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Jest, 18.08. međutim još ne dolazi u BiH...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Tyger

    Tyger Aktivista

    Koji je iznos narudžbi dozvoljen u HR da se ne carini i ne plaća PDV? Imam opciju tamo da naručim preko ali-a ali ne zna ni ovaj što bi to preuzeo koji je kod njih limit (kod nas znam da je 300 KM)
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Možeš preko pesoto, za USA je uglavnom free shipping iz Kine, ako nije nešto teško naravno jer onda ti se možda neće isplatit...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    zdici likes this.
  16. Tyger

    Tyger Aktivista

    I za HR je free shipping, telefon je u pitanju, znam za PESOTO. Ako neko zna koji su dozvoljeni iznosi to me interesuje.
     
    dams82 likes this.
  17. zdici

    zdici Aktivista

    Da na chat

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma neka se Eva javi i šuti :) :) kvaka je izgleda u tome da ostali (Gearbest, Geekbuying...) imaju skladišta u EU pa odatle jeftinija dostava, dok mali trgovci sa Aliexpress platforme šalju direktno iz Čine.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Znaci ne ocekivati jos barem 10 dana da posalju novu? Tako sam ja skontao iz price, da salju svakih 20 dana
     
    dams82 likes this.
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator