PiP:iPhone SE 2020 64 GB (Kupljen 14.8.2020.)

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by zippoo, Aug 20, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pozdrav
    Imam na prodaju nov iPhone SE 64 GB,koristen par dana...kupljen 14.8.2020. u BH telekomu,sa 2 godine garancije,nema ni najmanji trag koristenja,ima zastitno staklo i maskicu.
    Placen je 1066 KM ,ima fiskalni racun i garanciju.Full paket,kutija i sva oprema dodju.

    Koliko bi mogao dobiti za njega i ako ima neko ovdje da je zainteresovan,neka pise u PM,nisam ga jos oglasio nigdje,prvo ovdje da vidim ima li neko da je musterija

    Evo par slika onako iz ruke brzinski,ako nekome bude trebalo detaljno jos slika,saljem po dogovoru
    Telefon nije zakljucan na BHT mrezu,tako je receno u Telekomu,nije kupljen na ugovor.
    Viber 062202674


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    kod svercera je po 750 nov neotvoren, probaj sa 950 na piku pa obori ozbiljnoj musteriji, a ako ti nije hica za pare telefon je odlican i nastavi ga koristiti, steta je toliko izgubiti za sedam dana
    pretpostavljam da bi ti ga ovi sto vrse otkup otkupili za max 500 km
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma prodacu ja njega,nije to problem...nego kontam ako ovdje ima neko zainteresovan,mozemo se dogovoriti oko cijene ...bukvalno nov a mogu ga dati po dobroj cijeni (barem mislim),slabo baratam sa iPhonima,zato sam i trazio procjenu

    kod svercera nije 2 godine prave garancije...ko hoce sebi da namiri nov telefon a po dobroj cijeni i 2 godine garancije,evo prilike
    ne znam eto,ako je neko musterija za 900 KM ovdje,neka se javi


    sto se tice svercera,pa ne kupuju ni oni telefone u pola cijene,pa nije to bas tako na trzistu ...gdje ces dati ovakav telefon za 500 KM,pa to ni dijete od 7 godina ne bi uradilo :D
     
    Last edited: Aug 20, 2020
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mate10pro bez oštećenja + koliko para hoćeš?

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    javi mi se na viber i napisi koliko bi doplatio ,mada bi ja najradije kes komso :D
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    850 KM
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ko daje garanciju telekomu na telefon? Od koga oni ovo uzimaju?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Za Samsunge im je Domod.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    agram
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    bump
    moze i jeftinije od naznacene cijene...dzaba mi stoji :D
     
    bhd likes this.
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    bump
    Ako je ko zainteresovan,cijena moze ici dole poprilicno ...sve sto mi treba je musterija :D
    ubise me zamjenama nekim ,gubim zivce :D
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    810 KM

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Moze lock


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
Thread Status:
Not open for further replies.