Kupovina Laptop/Notebook 1-10000KM - Svi upiti ovdje

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by apdejt, Feb 20, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Jesam ja, sve OK bilo. Stigao laptop za 2 dana.
     
  2. Esh

    Esh HWB

     
    hurmash1ca likes this.
  3. Esh

    Esh HWB

  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    selvin and Esh like this.
  5. Esh

    Esh HWB

    Uvijek je pitanje oko tastature na HP modelima, ali sa aspekta performansi i cjelokupnog dojma, nema sta, vrlo dobar izbor.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Price?

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  7. selvin

    selvin Moderator

  8. selvin

    selvin Moderator

    Ako bude i kod nas do 2000 bio bi dobar izbor. Ja cu na poslu dobiti zbook x360 G5. Sve je super, ali sto rece Enis, tastatura mi je malo hmmm, ok je kucati, tipke su ok, ali ne volim ovaj layout sa smezuranim strelicama, ni ovakav raspored na zadnjoj desnoj koloni sa page up, page down, delete... Valjda se navikne.
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Typing on the Envy x360 feels closer to a Spectre x360 rather than the cheaper Pavilion x360. Key feedback is relatively firm with moderate clatter for a familiar Ultrabook typing experience as opposed to the special MagLev keys of the XPS 13 7390 2-in-1.

    Ne kude je ni u ostalim recenzijama...

    770 eur je basic konfiguracija, ili oko 800 usd
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    To je 2019 model, ja govorim o 2020 :)
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znam zato samni naveo proc. :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    hurmash1ca likes this.
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Moj rođak je pazario Paviliona sa Ryzen™ 5 3550H 256GB SSD Storage NVIDIA® GeForce® GTX 1650, zuji nako, ovaj lap sa 4300U se ne čuje a ventilator mu je presmiješan.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imate i Ryzen 5 4500U Lenovo u Imtecu, cca 850km, best buy trenutno
     
    hurmash1ca likes this.
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ako je neko prebirao po nasoj trenutnoj ponudi i naisao na nesto slicnih spec da javi :D
    10th gen intel ili amd 4th
    16gb ram
    14-15"
    Metalno kuciste
    Led tastatura
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima li neko iskustva sa ovim 2in1 laptopima? Hoce prijateljica da uzme nesto do 1000e za faxa, ETF.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Koristio par puta Asus Zen book, plave boje, prelijep laptop, display vrh. Mana mu je sto ima samo USB type C, pa moraš imati i stick/mish koji može i u taj type C.

    https://www.asus.com/Laptops/ZenBook-Series-Products/


    I preporuka za Lenovo IdeaPad 710S (možda sad ima i neki noviji model?), nevjerovatno lagan touch laptop.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne moras, kupis dock i onda sve u dock spojis. Kod mene je trenutno tako na poslu, cak i dva monitora su na docku, a izmedju docka i laptopa samo jedan Type C kabal.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Tako je i meni sa MacBook, samo sto ovaj satechi ne moze da baci sliku na monitor pa onda imam za svaki monitor po jedan type-c na HDMI prelaz..