Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Super, meni leviske došle, al neću mećat sliku
    Bitno je da sam pogodio veličinu

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kad si narucio?
    Kolilo se čekalo jel ona ponuda kad je bilo 35$ plus 7.5$ poštarina jer je do 0.5kg?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. DSA

    DSA Aktivista

    AFS 4K je odlican proizvod. Steta za HBO GO sto ne ide vise poslije zadnjeg update. Sve ostalo radi super (EON, Netflix, Kodi). A daljinski mu je posebna prica kako je dobar
     
    SpookyMoO and bhd like this.
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    25.7 narucio sa amazona 31.7. doslo do Pesoto firme u SAD a danas evo preuzeo.Poprilicno dugo ali to vjerovatno zavisi kada si uletio u ovu turu koju Pesoto salje jer oni salju sve kad im se nakupi kako sam shvatio!?Da uzeo sam kad je bio 35$ plus ovih 7.5$ plus kurir za BiH 5.99$.Preracunato ukupno sam dao za dostavu 22.12KM.

    @DSA nisam ga ni otpakovao taman krenuo na put kad zove ovaj dostavljac, ubacio ga u stan i izasao :(A bas bezze sto hbo go ne radi znam da mi je to bio minus i na proslom stiku :( Mada meni generalno treba njegova mobilnost i da mogu kodi da nabacim.Ostalo svakako picim na tv.Ali bi hbo bio pozeljan

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Sep 4, 2020
    Eldorado and dams82 like this.
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    O maaaj gaaad americki punjac totalno sam.smetnuo da to mozda naglasim ako se i.moglo ne znam!?Moracu uzeti adapter mada mislim da mogu i sa punjacem bilo kojim?[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Ako je usb naravno da možeš, samo nemoj da bude slabija amperaža od tog amerikanca ...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma taj prelaz sa US-->EU je 2KM ba. Meni se znalo dešavati da kod kupovine boxa ne odaberem EU, pa dođe US ili UK. Nedavno sam kupio Xiaomi Mi 4A router, i uz njega je došlo US napajanje.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Imas adaptere one najjeftinije pola marke marka a imas i malo kvalitetnije,do 10 KM...to su ti oni travel adapteri,sto imaju sve ulaze

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nasao sam svoj ugreen punjac ima dva izlaza na 1A i 2.4A posluzice valjda.Ovaj od sticka je na 1A

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Samo gledaj da je napon identičan, a struja može biti i veća (uređaj će sebi vući struje koliko mu treba). Naravno, gledaj da je napon istosmjerni :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ev radi.Stavio sam na 2.4A radi.Sa ugreen punjacem[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 and kolinsb like this.
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sto.je najbolje radi mi Windscribe vpn sa netflixom ali takodje kad sam se konektovao na vpn na ameriku pojavio mi se i disney plus kojeg sam downloadao.Sacu probati da opet kupim mjesec dana da vidim hocu li moci preko.vpn-a
    Edit: ne moze.Probao paypalom da platim opet error ali pare moja banka uzme kao i prosli put pa onda kasnije storniraju!Bas bezveze
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Sep 4, 2020
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni je tako na ebay bilo. Ja kontam wtf, na kraju pisao prodavacu...frajko rekao primamo samo kartice us.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa i ja mislim da je do toga.Samo US kartice ili koje vec druge.Nasa nece

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije moglo, ovo globalno na nivou BiH, cim ti neko posalje pare oni njemu kazu koliko ces dobiti ovdje u KMovima, zakidose za 200KM
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Cek, imas onaj izvod osobe sto ti uplati na kojem pise recimo, u mom slucaju:

    1110SEK
    200BAM?

    Gdje tacno zakinu? Ja u pošti podignem.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    zakinu tako sto WU konvertuje dolar po 1,41KM, cini mi se, a u mjenjacnicama dolar 1,62KM a ne mozes dici u dolarima pa da razmijenis u mjenjacnici
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Originalni adapter bi trebao da je univerzalni tj. 100-250V, samo kupi onaj 'prelaz' na EU utičnicu.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ako nadjem za male pare prebacicu sa adapterom ali radi sve ok sa ovim punjacem.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Mislio sam naručiti pixela sa google stranice iz njemačke.
    Vidim primaju Paypal.
    Šta mislite jeli izvodljivo da ja odavde platim telefon i dostavu, da se telefon isporuči u njemačku na adresu?