Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. DSA

    DSA Aktivista

    Naravno da je moguce, ja stalno tako radim
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Jesi radio sa Google trgovine? Jer sad s podrškom kažu billing adress mora biti ista kao shipping adress.

    Uglavnom lik preko podrške kaže kao pokušaj, jer znam da sam Oneplus mogao preko Paypala tako.
     
  3. DSA

    DSA Aktivista

    Najbolji je savjet “pokusaj”, nista te ne kosta. Ako ne ide, trazit cemo drugo rjesenje
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Wallmart ne prihvata non US kartice ako ko pokusa sta uzeti kao ja...

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Onda bi ti neko iz Njemačke u BiH dobacio? I ja kontam pixel kupiti pa gledam opcije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Moj je uštekan u USB TV-a, radi tako godinama.
     
    dams82 likes this.
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Da. Samo kako mi je dugo čekati, uzeo sam SE 2020, pa cu malo pričekati dok se slegne prašina, pa onda. Tamo kad black friday bude. Ovi sto dolaze u bih dolaze 25.9, a shipping je nekad u October, pa mi je puno komplikacija sve to, pa ću malo sačekati, mada ovaj SE radi odlično :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Samo da pohvalim DHL, utorak poslano iz UK, četvrtak stiglo u SA a u petak već kod mene. Doduše nije bilo drugog načina shippinga :D
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    DHL i iz USA isto stize u ~tri dana. Ja sam narucivao sa iHerb
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zna li ko kakvi popusti budu u Njemackoj za black friday? Konkretno televizori, al ima i drugih stvari koje me zanimaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Srednja zalost.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Black friday je prevara u Njemackoj.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne bude puno super dealova ali moze se naci ponesto.
    Treba dobro otvoriti oci i uporediti cijene prije i tokom akcije.
    Ja sam licno nailazio na bolje deal-ove za uskrs.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Kako idu dostave preko iHerb, tj koliko se plaća za dostavu za Bosnu?

    Ima li kakvih restrikcija na određene proizvode da ih nije moguće naručiti - dostaviti za Bosnu ?

    Hvala.
     
  15. kAcA

    kAcA Aktivista

    Sve zavisi. Imas dosta shipping saver artikala, pa gledaj da njih dodas. Isplati se jer smanje troskove dostave
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    20 eura na 2KG po mom iskustvu
     
  18. zemomak

    zemomak Aktivista

    Pazi da sve ne predje 300 KM, SHIPPING JE bagatelan obzirom da dodje u roku 3-4 dana...a ja sam znao naručivat i do 5 kila raznoraznih suplemenata, najviše od solgara pošto su kod nas njihovi proizvodi papreno skupi, a tamo nekad dobiješ duplo ili tri puta više u odnosu za ono što možeš kupiti kod nas....

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Maloprije krenem odraditi placanje preko interneta na mobitelu za Pesoto, kad mi izbaci obavjestenje da moram njih nazvati da odobre transakciju (unicredit). Hajde kontam sutra cu to odraditi, ali svejedno nakon pola sata pokusam onako bezveze preko kompjutera i prodje bez problema. Sta li je fazon. o_O
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    @exwizzard
    @zemomak

    Hvala.

    Ma viđoh spirulina tamo 43 KM a ovdje kod nas plaćam 80 - 90 KM pa se pitam "đe ja živim"

    Još jednom hvala onome ko je spomenuo stranicu.