Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prije 1500 kod nas.
    Ja sam uvijek kupovao konzole na zalasku generacije, ostanu dobre igre a platiš po kikiriki cijenama
    Samo sada polovne preskupe, najbolja opcija je nov običan PS4 slim I onda se izigraš, prodaš pa ako ti se kupovao ps5 kroz godinu dvije onda njega taman dok izađe koja igra.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hvala za ovo.Tako sam i mislio.Mislim prodao sam ove neke komponente od racunara imam taman za ovu novu konzolu ps4slim sa 500gb.Pretpostavljam da se disk moze mijenjati?Mislio onda da.ovaj narucim fino imacu sta poigrati.Svakako cu kupovati igre digitalu uglavnom a rijetko.igrati pa ce mene to sluziti dok ima ovih starih igara za igrati :)
    Btw jel ovo slim verzija?

    Evo.i na ekupi je ista ako se.ne varam?

    https://www.ekupi.ba/PlayStation-4-500GB-F-Chassis-Black-406764.aspx
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moj savjet je da ne kupuješ novo već polovno jer hardver iz 2012. ne vrijedi ovih 500 i kusur KM.
    PS5 Digital Edition će biti cca 850KM a miran si onda narednih 5-6 godina plus će 'puštati' PS4 igre sa određenim poboljšanjima.
     
    SpookyMoO likes this.
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw zna li neko ako sam kreirao acc sa usa regijom je li zbog toga ne mogu da dodam karticu nikako?Ni solo ni.paypal acc?
    @Neo Bahamut Zero znam da ne vrijedi drug ali isto tako da dajem 850 na nedto sto.cu rijetko realno igrati isto ne ide.Svakako nikad ps4 nisam imao tako da je to meni isto
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Za USA account moraš voucher kupovati. 50USD voucher ti je nekih 38eur.
     
    SpookyMoO likes this.
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zaboravi BH karticu i paypal.

    Ako želiš igru, odes na npr G2A sajt kupiš USA vaucher i nakon uplate (paypal) dobiješ od G2A kod kojeg ubacuješ u svoj USA account i tad dobiješ npr 10$ ili više u zavisnosti koliko si uzeo.

    Ja sam uzeo PS4 slim polovnu 350km.

    Nekad cu je opet za dvije stoje utrpati :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Eto narucio sam sa Ekupi i kupio sam card od 20$ napunio i kupio the last of us prvi dio pa.cu to.lagano da igram :)
    Btw kad ga budem namjestao hoce li imati veze sto je usa based account tj hoce li mi dati na mojoj lokaciji ili cu morati koristiti vpn?
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Sep 16, 2020
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dao si bas puno para, mogao si PRO uzeti za te pare..
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma bitno mi je da je novo i da ima garanciju.Mogao sam polovno uzeti za te pare.Vjeruj mi posto me ne kosta nista tj imao sam.svakako pare koje stoje a igracu jako rijetko neka stoji ima svakako tona igara koje imam da poigram a koje nikad nisam imao priliku igrati na pc-u

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Eh evo stigao ps4 slim.Ovi iz Ekupi su pravo azurni nema dalje.Pristavio da se skida The last of us remastered pa da probam malo, ovo je bas za mene novo iskustvo I na prvu onako dosta pozitivno :)
     
    Haker and Patton2410 like this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzivaj!
     
    SpookyMoO likes this.
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Samo da priupitam.Da li ove igre za koje pise na ps store-u da su ps3 da li ih normalno mogu igrati tj skinuti i igrati na ps4?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sada gledao malo cijene ps4 na olx i nema ispod 350 sa jednim dzojstikom i barem jednom igrom i to vecinom one prve verzije,nije slim

    Ide zima,kontam i ja da uzmem sta da se igram ali da mi naletiti sa accountom koji vec ima igre i igrao bi SP ,ne bi kupovao os plus

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ne, samo preko PS3. Alternativa je PS Now koji ima neke PS3 naslove kao stream uz dodatnu pretplatu.
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Znas zasto pitam?Poslao mi jaran sliku za ovu Uncharted fransizu tj prva 3 dijela.I pise na disku ps4 a kad ga trazim na store-u pise ps3!?!
    [​IMG]

    Edit: ovo je neki remaster kako sam skontao da moze tj kolekcija orva tri dijela uradjena za ps4.A kad ih posebno trazis za ps3 su.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

    To je ok, portovani i remasterovani su za PS4 kao kolekcija. Ne mogu se kupiti pojedinacno za PS4 osim u kolekciji pa ti store izbacuje PS3 naslove.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozes i download igre ne moras ih stream ako neces.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo: https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA02320_00-UNCHARTEDTRILOGY
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Stevie_Ray likes this.