Najava: Zatvaranje sekcije oglasi od 1.10.2020.

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Adminaga, Sep 17, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    I ja sam protiv zatvaranja jer vecina ovdje daje popust za HWB clanove :D

    Nikad ne bih Xiaomi mobitel polovnjak prodao na piku, a na hwb ode ko halva :)

    Forum je za rasprave tako da ne vidim smisao gašenja. Nece forum biti ništa kvalitetniji.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    I ja sam protiv ali šta ćeš...

    Sent from my Huawei P30
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne kontam kakvi sporovi i šta ima moderator i administracija sa ogladoma. Ja jedino vidim problem što ljudi stavljaju olix linkove i time reklamiraju drugi sajt.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sta reci, koji poruku poslati.

    @heroic - javi se kad budes prodavao master build 2
    @Sena - javi se kad bude kakvih satova (edit, javi se kad budes prodavao bilo sta, inace su premium cijene :))
     
    bhd, aNaToMiC ! and Reventon like this.
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U privatne poruke sada se moze napraviti grupa od 5 ljudi. Moze li se to povecati na 15-20 pa da kreator ubacuje ljude koje zeli? Bilo bi neko od rjesenja za oglase.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad ce biti u potpisima: "Prodajem metar drva, malo prešla" itd. Ali nije ni to rješenje jer se sign ne vidi na tapatalku. Stavljati nickname ili HWB u OLX Nick ne pije vode jer neces ici od HWB clana do HWB clana gledati sta ko prodaje. Bilo bi dobro da ima OLX grupu.

    Mozda jedino Viber grupa, fejsbuk grupa. Nekada smo bili na skajpu tako kada se BF šutao. Ali kako god bilo, nece biti svi aktivni clanovi 100%. Ima i onih sto bi ostali anonimni.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma zatvorite i forum onda.
     
    p4ja, igor.g, EL NINO CFC and 4 others like this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja i ne znam kada sam objavio oglas, a preživjet ću i bez oglasa. Ali glupo posebno ier forum ima previše podforuma u odnosu na broj članova.
    Baš me zanima koji je pravi razlog pa valjda ga čujemo od strane admina :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne bi bilo lose da se nadje neka alternativa, eto discord i ako ga u zivotu nisam instalirao. Nece forumu dugo. Ima par clanova s kojima se cujem samo preko foruma jer nemaju FB/viber ili nesto trece.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ocito je bilo nekog dobrog belaja cim se gasi. Sigurno ima dobar razlog za to, i ne vjerujem da cemo ikad i saznati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve je jasno, samo nisi jucer upratio.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kakav belaj može biti?

    Šta forum ima sa oglasom i trgovinom?



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je prvi put da se svi u nečemu slažu hahaha

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Đe? Šta?
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zar je problem naci nekog da moderise posebno taj dio foruma ako je trenutnoj administraciji to prevelik posao?
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam, al nesto je ocito bilo. I receno je vec da nije do offtopica. A pretpostavljam da to nije prvi put da se desava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije do offtopica nego do vrijedjanja koje moderator vise nece da cisti. Prije se banovalo za daleko manje stvari, danas se clanovi ponasaju kao na Klix komentarima.
    Sljedeci slican problem i forum ide u valhalu.
     
  18. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Garant je Fiat presudio... Nije mi drago zbog ovoga, i generalno nisam misljenja da forumi izumiru, a ovdje nas je ipak malo vise od 10-15 aktivnih, ako nista onih sto samo citaju. Steta bi bilo.

    Po meni je bolje ostaviti zivim sve, ali staviti zabranu posta na oglas. Ko zeli da pita nek salje privatno.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    edgsi and nenji_avero like this.
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stavite da je svaki oglas automatski zakljucan i rijesen problem. Ko je zainteresovan, poslat ce pp.
     
    kvaju, aNaToMiC ! and Stevie_Ray like this.
  20. nFare

    nFare Komšija

    Možda pokušati sa zabranom opštih oglasa, ostaviti samo hardwer i igre kako je prije bilo i ćao. Nije ni u redu da se auta prodaju na tech forumu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.