R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Svi sad kontaju da ce singleplayer u GTA 6 biti u puno manjem fokusu radi uspjeha online u GTA5. U tome je problem.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije ni u rdr2 bio sp u manjem fokusu, čak šta više, mp su izdali ogoljen pa tek nadogradnjama širili, a sp je bio full paket. Isto to očekujem i od GTA.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poceo RDR2 skoro, potrudili su se, nema sta. Imerzija na nivou. Sretnem zenu pored puta, treba joj prevoz. Pokupim je i stavim u cinematic mode da sam prati put. Zabije se u drvo, konj padne preko zene i ubije je, a tu se u blizini potrefe 2 NPC-a i optuze mene za ubistvo. Elem, masakr, a sve zbog lijenosti :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    priznaj
    [​IMG]
     
    Stevie_Ray and Pelikan like this.
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije zar da koristi Nokia lumia telefon :eek:
     
    Aldiin and NAILS like this.
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mislis li da je 30 sati price dovoljno za period od 10 godina?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, zašto ne bi bilo? Ne čini igru samo dužina igranja. GTA nije RPG pa da možeš nabiti sate igranja nekim sporednim questovima i sličnim stvarima. Bitno je da igra bude kvalitetna, kao cjelokupan paket.
    Uostalom, ne prave je 10 godina tako da ni to nije neko mjerilo. Vjerovatno tek od prošle godine ide full production, do 2023 je to 4-5 godina. Kome je bitan samo broj sati igranja nek igra jrpg ili mmorpg igre.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zavrsio neki dan, odlicna igra, nema sta. Prilicno je spor gameplay, pa vjerovatno ne godi svakome, ali meni je 2 klase iznad prvog dijela u svakom pogledu. One side stvari sam na pocetku ganjao, ali mislim da ne bi za 200 sati sve zavrsio, i samo main story je malo predug, pocne se ponavljati prica.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja kad otvorim stanicu još uvijek piše 11€ :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Popust danas do 5 sati, šta istekao :p
    Jedini problem je što moraš novi epic account otvoriti za rusku regiju.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nema paypal nego moraš karticom i to preko ruskog vpn zaobilazim.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Mislim da brazilski i ukrajinski epic store imaju PayPal.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Al nećeš dobit tu cijenu garant.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa ja disk platio 17.5 eyr u Mediamarktu, odigram i prodam, bolje nego ta digitalna licenca.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    PC verzija je minimum duplo skuplja svugdje (osim preko VPN)

    Par eura razlika
     
    Last edited: Sep 24, 2020
  17. Neso

    Neso Komšija

    Ima neka promocija na Steamu za RDR2, kao spustena na $40. Imam je na PSN, kupio bi je i za PC ali sve kontam da ne izbace uskoro remaster za next gen. konzole i PC.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Nema sanse, previse je nova igra za bilo kakav remaster. Bit ce u vrh glave 60 fps patch za nove konzole i to je to.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Izašla u mjesec dva razlike sa Marvel's Spiderman koji će dobiti remaster i kojeg će Sony hladno naplaćivati bez mogućnosti za džabni upgrade postojećih kupaca. Nemoj misliti da Take Two ne gleda na tu situaciju i razmišlja o RDR2.
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Mozda i ne bude bas uskoro ali 100% prije nego sto izbace GTA 6, bice enhanced verzija igre sa jacim teksturama, naseljenijim svijetom, unlocked fps, za nex gen. konzole. Igra jednostavno ima previse potencijala, da bi se ta prilika propustila i naravno opet naslov naplatio po punoj cijeni.