R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Eh da je više firmi kao Poljaka što rade Witcher.
     
    aNaToMiC ! and zoi like this.
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima Microsoft, sve next gen verzije postojećih igara će dobiti besplatnu nadogradnju kao i The Witcher 3.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci isplati se sad kupit Xbox One igre, jer ce dobit besplatni upgrade? To je cool.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam probao jučer preko vpn najjeftinija pc verzija 37€ tako nešto na epicu tako da će ovo sačekati.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Jucer bila na snizenju 40€, sa kuponom 30€ i to bez vpn-a. Sad gledma vracena na 60€. Kao da je tek izasla jbt.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakanio se da probam. Nekih 2-3% obavljenih misija. Dosao do Valentine gradica pa se zabavio istrazivanjhem. Mislim da sam danas samo sat vremena potrosio u lovu. Mnogo mi bolje sjela nego na konzoli. Valjda zbog aima i FPS-a.

    Igra je predivna. Animacije konja su prelijepe. Mislim da cu ovo razvuci i igrati maksimalno. Cak mi je sada zao sto nisam uzeo jacu kartu i ako je i na ovim postavkama poprilicno lijepa.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Esh, Vedo and aNaToMiC ! like this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam na nekih 50% i tacno mi zao sto nisam od pocetka igrao na One X i 4k TV. Kontam mozda da krenem ispocetka. :D

    Meni ovakav tip igre vise pase na konzoli i kontroleru, nema veze sto je aim tezi i sto je FPS nizi, na One X ide posve glatko i na mjestima gdje je OG One stekao ovdje ide glatko. A immersion sa 65" TV u 4k (jos se cak malo i primaknem u odnosu na standardni polozaj) bude fenomenalan.
     
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja koristim Gamivo i tamo kupujem, oko 30€ je tamo sad.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Red Dead Redemption Enhanced Remake Coming To PlayStation 5 And Xbox Series S|X – Rumor

    In addition to offering players a version of Red Dead Redemption 2 on next-gen consoles (it's already available as backwards compatibility), the listing hints at a full remake of the original Red Dead Redemption more than a decade after its original release.


    https://wccftech.com/red-dead-redem...ng-to-playstation-5-and-xbox-series-sx-rumor/





    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 21, 2020
    Neso, NAILS and Esh like this.
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh, uh, ja taman nikad ni ne zaihrah keca, jos dvicu igram. Malo sam rastego je bas uzivam, tacni mi zao prebrzo prec.

    Posto je radnja krca poslije dvice, zato nisam jos ni pocinjao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  11. Hellas

    Hellas Aktivista

    Nagovorio mene kolega da instaliram RDR2.

    Igrao do 3-4% i napustio. Meni smor igra iako je lijepa. Nezgrapna mehanika, sklepani i neinventivni meniji medjutim najveci problem je da mi je smor. Sat vremena hodanja, price i animacija i onda 5 minuta akcije. Podsjetilo me na Witcher. Žali bože gigabajta na downloadu.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja je nekih dan instalirah i meni je super za opustanje grafika odlicna. Imam oko 40 fps neke mid postavke na 4k kad skopcam na tv 15fps lol. Uzeo sam narodnu verziju ne dam iz principa duplo vise nego sto za konzole kostaju. Kad bude cijena fer za pc vjerovatno cu je kupiti.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma postavi 1440p i malo AA, izgledace ok na TV. To i neki medium detalji i bice solidan fps a uzitak na TV je mnogo bolji nego na monitoru. Jos ako imas Xbox kontroler, to je skoro kao da igras na konzoli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

    Pa drug, u pitnju su konji i kauboji. Nije DOOM, da se rokas konstantno... Na pocetku jeste super sporo, ali cim prodje prolog, krece aktivniji gameplay.
     
    Esh and zoi like this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Vulkan ili DX12?
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  17. Hellas

    Hellas Aktivista

    Ja očekivao de_westwood sa pričom i prigodnim oružjem. Nisam dovoljno obratio pažnju na adventure part u opisu niti pogledao koji video prije, šteta.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakve ima veze sto su konji i kauboji, i Call of Juarez je bio western, pa je bilo puno vise akcije. Meni je legla igra, ali potpuno razumijem covjeka.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Kakav crni Call of Juarez, RDR 2 je remek djelo, u svakom pogledu.

    @Hellas Prodji uvod, onaj prvi chapter, dok ne izadjes iz snijega i onda ce ti se mapa otvoriti. Kad zadjes malo u pricu i pocnes raditi vece misije, sjebaces se koliko je dobro...
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobije vise slobode ali ne bih rekao da ima vise akcije. Ima misija gdje moras traziti lovu od ljudi ili bounty hunting. Ili kada onom liku sakupljas biljke. Ne može se to okarakterisat kao akcija. Recimo kada sam trazio onog lika da mu prodam krzno. Na dvije lokacije se nalazti i to su s kraja na kraj mape. Taj dio je samo istrazivanje.

    Meni je igra cista desetka ali ako neko trazi akciju, RDR2 nije GTA. Mislim da su tako i planirali. Loot i lov su jako usporeni. Opet, meni je za sad' ok. Najvise me provlaci sloboda. Interakcija sa random likovima. Recimo kada onu zenu kindapuju. Ako njih ubijes i ona se oslobodi, prijavi te. Ako nju ubiješ, djaba si krečio. Vec moras njih klepiti i ispalit se dok te nije vidjela. Ili sloboda da li nekome pomoci, da li mu uzet stvari ili ga baciti sa litice.

    Te su mi sitnice cool.