1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Eh to je to, hvala.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    10800 yuana cca 125 eur brutala. Samo da je jos water resistant. Nadam se nastavku trenda jake autonomije sto se baterije tice.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    note 10 pro ce imati SD 750g ...a sto se tice baterije,vjerujem da nece biti ispod 4500 mAh...vjerovatnije 5000

    samo je meni bezveze ovo stancanje modela svakih 6 mjeseci...u biti oni samo prepakuju modele...jer ce izgleda note 10 pro biti rebrendirani mi 10t

    ove njihove modele vise niko ziv ne uprati ...mi serija,pa redmi serija pa poco serija...a iz svake serije ima po jedan rebrendiran u drugoj seriji haha
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Može imati i krila kada je bilja od pola kg. Uze drug neki dan 9pro, težak, prevelik i ekran hladan, kamera prosječna. Ne znam stvarno kako možete onoliki telefon vucarati svaki dan

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sto, i moj stari ima 9s

    bas solidan telefon, na prvu je i njemu ogroman bio, sad hendla bez problema.

    na sve je navikao, samo nije mogao nikako one gesture, i vratim mu na one buttone

    evo cekam miui 12, valjda ima onaj double tap pozadi da se pokrene neka opcija, njemu ce ovaj feature bas dobro doci.

    steta sto je do motorole tesko doci, oni bas imaju dobrih fazona sa gesturama.




    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Glupo je samo sto je konfuzno i nemaju fino razradjenu semu imena telefona. Ali kako ti moze biti losa stvar to sto se stancaju i sto postoji vise opcija? Pa to je bas odlicno da se svako pronadje negdje. :)

    Nema svako male rucice :D
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes ga u djep staviti normalno. Nije problem hendlanje kada su svi danas uski. Ne znam ima li vise 16:9 telefona.
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Zato ja uvijek kazem, biraj dzep prema telefonu a ne telefon prema dzepu :D
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ili u prevodu...kupi pederusu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Svako malo se potegne priča o veličini
    I uvijek se kuka kako su telefoni preveliki, valjda ljudi koji ih proizvode ispituju tržište. Ja nemam problem sa džepovima, stane normalno u svaki džep... Torbice ne nosim, nije moj fazon...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    EL NINO CFC and bhd like this.
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bas tako. Generalno 9tpro recimo jos da ima 10k laganu bat bio bi presavrsen

    Sent from my SM-T510 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    veliki dzepovi u radnog odjela mehanicara ^^
     
    adsubzero and dams82 like this.
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kada se gledaju dimenzije telefona, visina, sirina, debljina, Mi Note 10 lite je manji od npr. Samsung Galaxy Note 8 za 6mm, a Redmi Note 9 pro je veci za 3mm, mislim samo na visinu, ostalo je isto. U tezini je razlika 10grama, a iste je tezine kao npr. Iphone XS Max...
    Tako da telefoni nisu postali veliki nego bezeli mali pa telefon sam na oko izgleda velik.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta su nego veliki. Eto note 8 je mjerilo malog telefona :D
    Evo drug što je kupio 9 pro već gleda kako da ga zamjeni. Nekom ne smeta, neko ne može preći preko toga.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije mal telefon, ali nije veci nego sto su prije 3-4 godine bili. Sad ti svi prave telefone u prosjeku 6.5", jedino Apple i Google imas ispod 6" ali placas premium cijenu.
     
    Haker likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ljudi sada gledaju filmove na telefonu i sve ostalo. Mislim da će se stvari malo primjeniti jer ima još ljudi koji žele manje telefone.

    Neki dan malo šupkao note 20 ultra, stvarno cigla, pored onaj iz A serije u normalnom radu isto sranje. Još nisam skontao tih 120 herca, skrolaj ga gore skrolaj dole ja ne vidim razliku, a stavio u opcijama 120. Doduše ja sam ćorav, tako da nije do telefona.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne vjerujem da ce praviti vece telefone od ovih, sve preko je tablet. Prije da ce ici sa kvalitetnijim i brzim ekranima, 120Hz+.
    Xiaomi je najavio i pristupacne PC monitore sa 240Hz.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ok je da veliki telefoni ne odgovaraju svima i ne koriste svi telefone samo za igrice,drustvene mreze i multimediju,gdje je pozeljno veci ekran.U poslovima gdje se puno razgovara,umori razgovor na cigli a i nemas uvijek slobodne dvije ruke da se javljas i razgovaras.Kao sluzbeni telefon,i ja bih sebi uzeo manji...idealno oko 6 inca sada sa ovim tankim bezelima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mislim da bih rekao da je do tebe jer to ne primjetis. Kad sam prvi put uzeo 90Hz nisam se mogao nacuditi koja je razlika, a mogu misliti tek 120Hz