All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da nije rano još za zimske. Biće još toplih dana šteta ih derati

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! and dams82 like this.
  2. Almir

    Almir Komšija

    Ja sam prosle g uzeo dunlop w sport 5 i ok se pokazala u svakom pogledu, i ocekivao sam da budu oks ganja sam continentala ali dosta povoljnija cijena je odlucila da idem na dunlop
     
    dams82 likes this.
  3. nivla

    nivla Komšija

    zasto geometriju nisi promijenio krajnice vec gume
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma.nisam.odavno to radio a.nedavno sam malo na rupcagu naletio pa haj rekoh usput da vidim.A od tada mi malo lupka mozda je bas krajnica :).Moram svakako ulje mijenjati pa.l cu to pogledati i usput spuru

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako bude krajnica zamijeni odmah i drugu... Jednom sam se zeznuo što nisam tako uradio jer sam kroz neko vrijeme morao zamijeniti i drugu te ponovo plaćati špuru :)
     
    Qler likes this.
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma druze Rostovo je zajebano.Prekjucer hladno bilo mokro snijeg gore udari zacas pa popodne suncano kao da nije nikad ni padao.Necu da bude situacija da okrene a ja na ljetnim.Vazda stavim odmah cim oktobar dodje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ima li kakva preporuka za ove redovne potrošne stvarčice oko auta, npr brisače, mirisalice, vodu za stakla, krpe (za unutrašnjost, za stakla) itd.? :D
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kava ti preporuka treba?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Preporuka u vidu koji proizvod kupiti, gdje kupiti, kakve su cijene, iskustva itd.
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    brisaci
    https://vidra.ba/ mada moze sprovjeriti i na google cijenu za konkretni model... u ostalim radnjama
    to ostalo što si spominjao
    https://www.carbox.ba/
     
    nenji_avero likes this.
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Metlice brisača Bosch tipske, ne neke univerzalne ili na komad... Krpa jelenska Aion(kanebo), ostalo manje više... Većina autodijelova ima bosch metlice, a ta krpa se takođe može naći u autodijelovima, nema u supermarketima, tamo imaš samo one od 2-3KM.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Za stakla je fino koristiti i novine :D

    A od kozmetickih proizvoda Sonax pa proberi sta ti treba za sta i sl., uz neku krpicu koja ne ostavlja tragove iza sebe.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  13. nivla

    nivla Komšija

    je li neko probao continental tipske metlice brisaca, valja li to cemu
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gdje je najpovoljnije uzeti brisace, trebaju i meni.
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Skoro se pojavile, a treba brisat bar godinu pa dat neki sud o kvaliteti. Daju ih džaba ako kupiš 4 gume...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. nivla

    nivla Komšija

    ma trazio sam bosch aerotwin i u nuic veleprodaji su 30km ali ih nema na stanju, ovamo su u maloprodaji oko 50km, velike su marze u preprodaji
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Koje vozilo?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Može li neko preporučiti neki solidan BT FM transmitter koji može barem malo duže potrajati, ili neko drugo rješenje za muziku u autu putem USB i Bluetooth?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. nivla

    nivla Komšija

    golf 7 karavan bosch kataloski 4047025144681
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    3 397 007 863 ovo je bosch broj tih metlica, 50ak KM maloprodajna cijena... Imaju široku upotrebu, skoro cijela VAG grupacija iz te generacije...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk