StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Igra li ko SC ?
    Od forumasa da bacimo koju
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igram ja, mogu veceras oko pola 10. Imam HOTS.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    I ja igram, imam i lotv, ali nikad ne znam kad mogu igrati, dok sa djecom izađem na kraj...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ko hoce da igramo neka me doda, nick Reventon#2722.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Join us on Thursday at 7:00 pm CET for a livestream with AI researchers from DeepMind and an epic #StarCraft demonstration hosted by Artosis and RotterdaM08!

    https://blizz.ly/2FHpcbQ
     
    Neso likes this.
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nadao sam se da ce nesto cacnuti da poprave performanse.. meni i na ovoj konfu zasteka kad je 4v4 :D pičvajz na mapi :D
     
    bhd likes this.
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Probao igrati Co-op na Mac Pro 2008 s 2600xt i Macbook Pro s GT650M i u oba slucaja stopa bez razloga, nebitno na koji setting da postavim. Nije stalno, nego nekad zastane, a do graficke nije, iako je stara, WoW BFA mislim da je zahtjevniji, a igrivo je.

    Sent from my Mi A3 using Tapatalk
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Single tread igra ja mislim tako nesto... Single core.... Koliko god da je jak PC kad se za gužva počne štopati

    Sent from my Huawei P30
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koristi samo 2 jezgre tako da je bitan sto veci OC te dvije jezgre. Steta sto do sada nisu nesto ucinili po tom pitanju, a mozda nisu jer planiraju SC3... :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ako ce Diablo IV biti 2022, onda novi SC komotno 25..
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nadam se :)

    Sent from my Huawei P30
     
  13. p4ja

    p4ja Komšija

    Gdje si to procitao da ce biti tek 22? :)
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Moja optimisticna prognoza :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    https://news.blizzard.com/en-us/starcraft2/23544726/starcraft-ii-update-october-15-2020

     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nadam se da će raditi na razvoju sc 3, realno sc mi je jedina konstanta od svih igri koje igram od 1998.

    Sent from my Huawei P30
     
    Esh likes this.
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nadam se i ja, mada čisto sumnjam. Wrapovali su čitav storyline poprilično. Ako i bude, imaju pred sobom strašan posao da matchaju ili prevaziđu SC i SC2 ... Nije to više Blizzard of old :(
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Smatram da ne bi trebali praviti više nastavak jer je priča kompletirana i u ovom obliku savršeno svršena.
    Imaju oni dovoljno starih IP-eva koje mogu realno revitalizirati.
    Ja bih volio vidjeti SciFiCarMMORPG na bazi igre "Rock'n'Roll Racing" od strane Blizzarda.
    Imali smo jedan takav pokušaj kroz igru "Auto Assault" (i dan danas imam originalnu kutiju i CDove)
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel moguce da mi je Blizzard obrisao acc?? Iz nekog razloga ne mogu da se ulogujem, mail ne postoji u Blizzardu?
    Moze li neko provjeriti ko ima Battlenet acc, da nije sta do njih.
     
    Last edited: Feb 2, 2022
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Nisam imao instaliran app pa evo instalirao sam prije 2 minute i logovao se bez problema.