Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

  1. Esh

    Esh HWB

    Ma jok, ja sam penzioner, samo SP :D
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Taman pred izlazak nove ekspanzije. Kao pred izbore u BiH :D




    Šta mislite koliko će trajati dok Bungie ne otvori novi site za prodaju cheateva za vlastitu igru na pretplatu kao što je to bio ovaj PerfectAim?
    Ja sam ubijeđen da izdavači (Activision, EA i drugi megalomani) jednostavno prodaju igru a onda imaju ove stranice za prodaju cheateva na pretplatu koji su navodno "neuhvatljivi" i godinama ništa ne poduzimaju povodom toga. Pa zašto bi kada od nesposobnih majmuna mogu musti pare na mjesečnom nivou.
    Activision to godinama radi sa Call of Duty serijalom a i EA to radi sa Battlefieldom.
    Tek kada je Activision pokrenuo opomenu pred tuzbu protiv jednog od najpoznatijih siteova za prodaju Cheata za CoD onda je i Bungie to uradio za D2. A ustvari samo glume ljudima jednu predstavu na svjetskom nivou jer tuže samo jednu od svojih podružnica koja im je donosila dodatnu zaradu. Zašto to rade, pa da bi pogurali prodaju svojih Online FPS naslova koji lagano stagnira.
    Jer oni brinu! (give a fuck)...
    Naravno ista gasi odmah svoje usluge za dati proizvod bez puno polemike nakon godina i godina postojanja i pisanja o tome kako su te stranice navodno u državama gdje američki zakon o zaštiti potrošačkih prava ne može biti sproveden u djelo.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakve veze ima Destiny 2 sa call of dutyem?
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nikakve.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Destiny 2 - Sve ekspanzije F2P ove sedmice na STEAMu.
    Destiny 2 - Sada besplatno i na EPIC Storeu + besplatno "30th Anniversary Pack"
    Destiny 2 - Kolaboracija sa Fortnite


    Game Story recap:


    Witch Queen Expansion - Season 18 Trailer


    Witch Queen Expansion - Season 18 - New RAID instance trailer


    Destiny 2 - Lightfall - 2023 Expansion Trailer:
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Saga o Destiny 2 se lagano završava ovom predzadnjom ekspanzijom.
    Nakon toga izlazi još jedna pod nazivom "The Final Shape" nakon koje će objaviti Destiny 3:

    Destiny 2: The Witch Queen - Season 19 Ending Cinematic


    Destiny 2: Lightfall - Launch Trailer


    Destiny 2: Lightfall - Rally All Guardians Trailer


    Sony je kupio Bungie tako da očekujem mnogo veći kvalitet igre pojavom Destiny 3.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobili smo djaba 'Beyond Light' DLC na PS+... koliko bi sad izaslo da covjek hoce da se ukljuci u D2 i da uzme ostale DLC/expanzije?
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hm... možes kupiti kako ti je volja. Ne moraš imati prethodne expanzije da bi mogao igrati posljednju koja je izašla ali nećes imati neke lokacije i oružja na raspolaganju koja su bila dio prethodne ekspanzije.
    Svakako je preporučljivo da kupiš "D2: The Witch Queen" (dobra expanzija sa novom lokacijom i weapon unlocking/crafting) + "D2: Lightfall + Annual Pass" (ako nađeš samo ključ za PS negdje bilo bi idealno).
    Ekspanzije za D2 se sada isplate samo kupiti kao Deluxe bundle, dakle igra + Annual Pass (+Deluxe itemi + Dungeon misije) jer u suprotnom moras kupiti Annual Pass odvojeno da bi igrao sezonske aktivnosti a ako kupis to pojedinačno moraš odvojenu platiti za pristup Dungeon misijama (malo bolje osmišljenim misijama koje su po težini između običnih misija i Raidova i znaju biti veoma zabavne a uz to otključavaju i opremu visokog nivoa).

    https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-PPSA02409_00-D2WITCHQUEEN0001

    Ja igram na PCu pa sam prethodne ekspanzije kupovao kao komplet (igra + annual pass) za nekih 69€ što je znatno manje od MSRP od 99,90€.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Onda pratiti pa kad bude kakvo fino snizenje.

    Vidim sad Lightfall i annual pass su 99$.
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Za PlayStation teško će pasti cijena dok je posljednja ekspanzija u pitanju. Biće sigurno neko sniženje ali najvjerovatnije u najboljen slučaju na minimalno 69$. Vole ljudi pare, može im se.
    Bungie je malo bezobrazan po tom pitanju.
    Oni izdaju "Legacy Collection" ali izostave zadnje dvije expanzije.
    Dakle kada izadje "The Final Shape" ekspanzija oni će izdati Legacy Collection koji će imati sve do "The Witch Queen" bez Lightfall ekspanzije.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Malo supacki sa njihove strane. Ko kad imaju lojalan fanbase pa im se moze.