Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kako da kupim PS Now bez kartice? Imam u walletu sredstva.

    Opce poznato da nase kartice nece da prihvati, a mandatorna je za subskripciju na ps now.

    Ima li neki nacin da se ovo zaobidje, da nabacim neku "fake" karticu iz UK-a?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kupis PS Now karticu sa Amazona ili bekog drugog shopa.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nije to solucija ali, hvala.

    Uglavnom, kada se odabere 3 ili 12 mjeseci, ne trazi karticu vec se moze platiti direktno iz wallet-a.

    Ovo vazi za PS Plus i za PS Now. Pa eto, sigurno ce posluziti i ostaloj ekipi.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    8.0 update

     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni je jucer iskocio neki update,sigurno je to ovaj
    Valja odraditi

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    Nedavno nabavio PS4 pa sad gledam sta mi je najbolja opcija za igre, kakva je kvaka sa PSNow, koje se igre dobiju uz to i isplati li se uzeti pretplatu?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nema kvakve, samo ti treba dobra konekcija. Igre skidaj, nemoj streamat jer im nije servis bog zna sta...

    Moras kupiti PSNow karticu ili 3mj dodati kroz wallet, svi drugi nacini nisu validni iz BiH.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja ne mogu kupiti PS Plus putem wallet-a. Imam Njemački profil (napravio zbog Multiplayera, servera i pinga).
    Prilikom plaćanja traži mi ličnu kartu njemačkog državljanina, mislim da je to jednokratna provjera nakon čega ide sve bez problema. Na žalost nemam taj dokument niti nekoga u Njemačkoj ko mi može upisati svoje podatke.
    Funkcioniše samo ako kupim PS Plus DE dopunu.
    Pa eto da imate i tu informaciju.
    Ne znam da li je isto ako imaš US profil.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne citas.. citiram: "svi drugi nacini nisu validni iz BiH." Evo opet.

    Ne mozes kupiti 1 mjesec iz wallet-a, trazi uvijek njihov ID + karticu (PS+ /PSNow).

    Minimalno mozes 3mj iz wallet-a bez da ti trazi te informacije, regija nebitna.

    Imas jednostavniji nacin da kupis PS Plus 1mjesec na ovim sajtovima sto prodaju kodove.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni trazi ID provjeru kad kupujem direktno preko PS4. Ako kupujem preko PC-a, ne provjerava nista.
     
  11. iPlay

    iPlay Komšija

    Vjerovatno većina zna, ali čisto za one koji nisu upućeni, godišnja pretplata se može naći za €24.89 za USA regiju, dok drugi account možete postaviti na HR regiju. Radi će vam i HR account online pošto je na istom uređaju.
    Kod nas na trafikama za HR je godišnja pretplata oko 129 KM ako se ne varam?

    Ja već drugu godinu uzimam preko njih i plaćam karticom/PayPal-om. Dobijem Key na mail i ubacim ga preko Redeem opcije na www.playstation.com.
    https://www.cdkeys.com/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code
     
    Last edited: Oct 29, 2020
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pitanje za konzolase posto nisam u tim vodama skoro 20 god .

    Kada kreirate PSN acc koji je najbolji region da stavim, USA ili CRO ili nesto trece, pitam i zbog 1 god PS Plus koji cu da uzmem kada dobijem PS5 aBd konzolu za 20tak dana.
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Mislim da je svejedno gdje ćeš u USA registrovati adresu, kod njih su najbolji popusti.

    Imam dva accounta US (od sina) i HR (moj). Na US uzimam pretplatu (1 godina - 25 €, napisao sam u postu iznad). Bitno je odabrati samo da je US primarni account.
    Kupujem ključeve online i ubacujem kroz playstation.com stranicu. Pošto su oba accounta na jednom uređaju, oba mogu igrati u multiplayer online.

    Iz BiH ne možeš platiti karticom/PayPalom. Iz Hrvatske možeš.
     
  14. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    USA država Oregon


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    iPlay likes this.
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam samo prepisao adresu od Pesoto skladista :)

    Na cdkeys uzeo 1 god PS+ za 30$, radi sve super.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 29, 2020
  16. Esh

    Esh HWB

  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Interesuje me da li na cdkeys moras pri kupovini da uneses podatke (ime, adresa, e mail i ostalo) da se poklapaju sa podacima sa paypala?
     
  18. iPlay

    iPlay Komšija

    Ja adresu nisam ni uspisao. Samo username i password. Pod default je USA. Radi bez problema
     
    Last edited: Nov 3, 2020
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ima li neka pouzdana str za kupovinu ps4 network cards?Koristim inace cdkeys i kinguin ali out of stock za usa regiju na obe str.Hocu da uzmem The last of us II 50% su ga spustili do 12.1.2021

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Drug da nije 1.12 2020 godine :D

    Black friday akcije, treba ugrabiti svakako koji deal.

    Ja uzimam CTR Crash Nitro team 20 tak maraka.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk