Spotify dostupan i u BiH

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jul 14, 2020.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Šuti. Doći će aga i zaključat nam forum pa cemo se morat' na fejsbuku družiti.

    Sent from my S20+ using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  2. Almir

    Almir Komšija

    Ja hocu da budem legala sa svim opcijama.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ok. Odes platis, imas hehe

    Sent from my SM-T510 using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li jos neko ima ove mušice?



    Ovako je od pocetka samo je lag bio po 2-3 sekunde a ne po minutu. Nema veze ima li ili ne adblock i koji je browser. FF ili Chrome. Ili ako proradi, svira, zavrsi pjesma i zaglavi.

    Kontam, ako vec placam mjesecno, mozda je jeftinije kupovati muziku. Koristio ga samo za Zola Blood ali ni to vise ne mogu.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zasto ne koristis spotify app za desktop, radi savrseno kod mene, ne stopa i sl.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li reklama :)
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjeruj rijetko, danas sat-dva slusao ne bi ni jedna reklama, jucer isto. Pustim si u pozadini dok igram NFS i Apex.
     
    NAILS likes this.
  8. Almir

    Almir Komšija

    Ja ne osjećam nikakav lag, koristim win app i andorid app
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I kod mene je isto, i dobra stvar je kad igram na pc-u mogu prebacivati pjesme i playliste preko mobitela, ne moram izaci iz igre, alt-tab i sl.
    Jedna od rijetkih app koje jednostavno rade.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Probat cu desktop app ali preko browsera nece nikako (FF, chrome ili edge). Jedino ako pustim na telefonu pa odaberem da prebaci na browser. Podje muzika na racunaru ali nema nikakve indikacije na spotify playeru. Samo zvuk dolazi i to je to.

    EDIT: Napravio novi acc i radi sa njim kao ovaj prvi. Ima laga ali je tako stalno bilo. No, i dalje brljavi (00:38) opasno sa listama.



    Ne zna sta treba svirati ali player ok radi dok u isto vrijeme stari acc skoro nikako.
     
    Last edited: Oct 17, 2020
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

    @NAILS Jesil probao na drugom PC sa svojim accountom?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Proradilo je. Dva-tri dana se vuklo ali evo sad je bolje nego prije. Kao da je lokalno. Vjerovatno su nesto majstorisali jer je bilo i errora da neke pjesme nisu dostupne itd. Definitivno je bilo vezano za acc a ovaj imam jako dugo, jos dok se vpn morao koristiti.
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    ja se već navikao slušam na pc sjedam u auto po def naštimao blutu source pušta-nastavlj bez diranja,sync,play-pause telefona, izađem iz auta obavim nešto ponovo sjedam nastavlja bez diranja mobitela ma milina, kad imam vremena složim playlistu na pcu.
     
    Reventon likes this.
  14. monK

    monK Komšija

    Napravio direktnu komparaciju Spotify versus YouTube za sebe.

    Ne volim nikome dirati u izbor, prema mom muzičkom ukusu YouTube dramatično bolji što se tiče količine sadržaja koji meni odgovara, i to je presudilo.

    I meni je puno draži Google Music bio, streaming sistemi sa zikom mi nisu previše dragi, osim ako je radio ili podcasting u pitanju.

    Dodatne opcije su Bandcamp, i Juno download (zna biti poprilično skuplja muzika).
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li nacina da se lista pjesama u queue snimi kao playlista? Npr odeš na izvodjaca i kliknes play, a onda Queue dugme. Ta lista je uvijek drugaciaj i varira pa da snimim da ne slusam svaki put drugu.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne moze, jedino svaku pjesmu pojedinacno da dodajes u playlistu.

    A imas i ovu opciju
     
    NAILS likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja i spotfy nikako na zelenu granu. Poceo je jesti pjesme sa queue liste. Pjesmu koju odsvira, izbaci:

    [​IMG]

    A onda kada ostanu 2-3, onda doda opet pjesma pa se duplaju:

    [​IMG]
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    btw, spotify 3m gratis ko se do kraja godine sutpasi.
    Pogodnosti vrijedi samo za opciju 1 usera.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li još nekome ne prolazi PP za ovih free 3m ili mora biti kartica?

    [​IMG]
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nude opet tri mjececa free premiuma.