Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jbg bitno ju je uzeti na launchu pod svaku cijenu, jer konzola nece biti za godinu, ili dvije
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prije nekoliko mjeseci su se ljudi tukli za toalet papir, tako da ovo nije nikakvo iznenađenje.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    I, sta se igra? PS4 only naslovi ili ste sta ugrabili i od launch naslova? :)

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja posto nisam Na konzoli bio vec 15 godina igram GOW, 4k 30 fps i tek je na pola snage konzola, steta sto nema patch za 4k 60. U GOW vuce iz uticnice tek 115W dok npr u Astro PS5 igrici vuce 220W. Skinuo sam i Dayz Gone ali nisam jos probao.

    fkt je kontroler pravi benchmark za sve konzole u Asttro mozes tek da vidis dio potencijala DS kontrolera.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    A sto ne igras GoW u performance modu? Ja sam ga tako na PS4 Pro odigrao, a predpostavljam da ide u 60fpsa locked na PS5.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Probao sam i ide locked 60 ali je 1080p i mogu ti reci da je bar meni ljepse 4k 30 za oko, nije strasno, nema dipa FpS pa da se ono osjeti.
    Kazem da uz patch moze ovo sigurno na 4K 60 na PS5 bez problema.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Da ti vidis u zivo Black Firday sales, u radnjama ovdje u USA, tek bi shvatio sta je pravi idiotizam. Dokle su ljudi spremni da idu da bi kupili nesto po jakom popustu. Takve marisane budu, da ljudi u kolicima invalidskim zavrse.
     
    bhd likes this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kao da su djaba stvari :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    De ti nama online ponude nabacaj :D

    Dok je pesota nema zime :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja sam sad otkazao narudzbu u Domodu:)
    Iako mi je operater savjetovao da ne otkazujem tj. doci ce nova tura polovimom decembra:)
    Sad cu pratiti SD i kod njih naruciti PS5 kad bude bilo :)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sto si otkazao, ako dodje super, ako ne nista, svakako nisi platio. Svasta
     
  13. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Jer mi je operater rekao citiram:)
    Ako nisi platio neces ni dobiti PS5 :(
    A u domodu sam uzimao bijele tehnike skuplje od PS5 tako da sam ja s njima zavrsio sto se tice buduce kupovine :)
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Druze ocekivano je bilo da neces dobiti konzolu jer nisi platio nikakav avans, tj naravno da su prednost imali oni koji su izvrsili avansno placanje. Nije to tako samo u DOMOD-u vec i u npr SD, Targetu ,itd.

    Pogotovo kada se radi o ogranicenim kolicinama robe.
     
  15. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Zašto onda imaju na svojoj web stranici narudžbe po uzecu trebali su mi odmah javiti ali nisu samo su mi poslali e-mail o uspješnoj narudžbi
    Nema veze biće konzola ali ja u DOMODU vise ništa neću uzeti jer nisu ispali korektni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kontam ja tebe ali moras da shvatis da je to do web shop stranice tj da postoji opcija placaanja po uzecu ali to je za artikle koje imaju na stanju a ne za preorder. Jednostavno preorder tako ne funkcionise.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni javise ovo:

    Poštovani,
    Nažalost isporučene su nam minimalne količine uređaja od strane Santa Domenice, jer su i oni rasprodali već ranije sve svoje količine, tako da nažalost nećemo moći izvršiti sve prednarudžbe, ni one koje su uplaćene, ni ove koje su trebale naknadno biti plaćene. Nadležni pokušavaju dobiti dodatne količine od drugih dobavljača, te ukoliko dobijemo iste kroz par dana svakako ćemo Vam se javiti, ako se do tad već ne snađete.
    Lijep pozdrav,
    https://domod.ba/



    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Izgleda da su oni na kraju imali samo jednu konzolu
    A navlače raju da plate unaprijed
    Samo me zanima koji je to drugi ovlašteni za distribuciju konzola osim SD


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A iskreno iznenadjen sam sto je uopste doslo kod nas i taj mali broj konzola. Negdje sam procitao da ce tek od aprila sljedece godine biti bolje stanje.

    Kad pogledas da je narod cijele evrope i amerike zakljucan u kuci zbog pandemije, a blize se i praznici, svi su stali u red da kupuju. Mi smo zadnja rupa na sviralu, nije drugacije ni u ovom slucaju.
     
    Zer0 and bhd like this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ružno od njih totalno.

    Neozbiljno sa njihove strane, ako nisu bili sigurni da mogu dobiti 100x komada zašto su raju navukli.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk