Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koja je cjena bila?

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Cijena je bila 1100 KM
    A izgleda da su povukli i PlayStation 5 konzolu sa web stranice
    Amaterski potez od DOMOD radnje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    To su rekli za Xbox, za PlayStation još nema ETA za normalnu kupovinu.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bice opet sedmicu prije Bozica PS5. Nisam uspio ugrabiti juce na Amazonu, nestalo u trenu.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovo mi više dismr na klasičnu izradu kupaca, naročito onih od kojih su uzeli unaprijed novac.
    Dakle nisu dobro isplanirali prednarudžbe, najavili Santa Domenici prave količine naručenih konzola te sada pošalju ovako objašnjenje kupcima.

    Ne zaboravimo uz to da je moguće da su i stigle stvarne količine konzola ali da su se pojavili rodbine i prijatelji uposlenika uprave Domoda koji su na kraju htjeli konzolu ali nisu izvršili prednarudžbu....
    Sad su izvisili oni koji su platili a kada će novac dobiti natrag to samo ptice na grani znaju a da ne govorimo o tome da možda ima i onih koji su konzolu platili na rate karticom, DOMOD uzeo novac a kada će im isporučiti robu to je zapisano u zvijezdama... Niti su dobili konzolu niti će im novac biti refundiran u kešu.
     
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Zbog ove sad nastale situacije ja nisam htjeo da dajem novac unaprijed, a tako mi Boga imam pare 1700 KM rezervisano bilo za PS5 i periferiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa što nisi preko SD išao kada su oni distributer za naš prostor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Zakasnio nisu vise imali na stanju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma hajde, ne gori, sem Demons Soulsa se nema vala sta ni igrati na njemu sem starih i odigranih PS4 naslova :) a možda i bolje ovako, dok ne ispeglaju prvi batch konzola i bugove (dosta raje se žali na freezove, rebuild HDDa I sl.)

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
    aNaToMiC !, Stevie_Ray, Neso and 2 others like this.
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd tjesit cemo se :D
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    U potpunosti si u pravu, ko vec ima PS4 ili Pro sada nema potrebe za PS5 isto kao npr ko ima iPhone 11 , pro ili max verziju nema potrebe da ise na iP 12 modele.
    Mene je jaran navuko da uzmemo oba preordere jbg ja neiskusan konzolas
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam stvarno, hajde da ja kupim što nisam imao PS4 i ništa odigrao pa hajde. Ali ko je sve odigrao i da ovako kupe konzole na kojoj nema ništa za igranje nije mi jasno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    FOMO sindrom. Al' sta ima veze, praznici su :)

    XBOX, iz nekog razloga, i dalje stoji isprod PS5 po pitanju 120 FPS performansi. Ako bude tako ostalo, mozda kutija bude bolji izbor. Da nisu neke ekskluzive ispod stola.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako nemas sta igrati, i sto je multiplat igrat ces na 60fps, a ne na 25. Ima Demons Souls, novi Spiderman od jakih igara, imas Sackboy, Astro sve jako dobro ocijenjene igre. Deset puta bolji launch naslovi od PS4.
     
    RED DEVILS likes this.
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da nema onih koji moraju pod svaku cijenu odmah imati PS5 i koji ce istresti po dvije i po milje ne bi bilo ni "klosara" koji ih prodaju po tim cijenama.

    Dok je ovaca bice i vune.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja licno nikad neću dati 2500 KM nekom šverceru sa pika, pa taman kad je nikad nebih kupio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Fazon je sto si ti i takvi u manjini :D
    Imas bruku djece i ostalih fanboysa raznoraznih brendova,koji hoce odmah nesto najnovije i ne pitaju za cijenu
    Ja da sada imam konzolu,roknuo bi je tako na pik,pa ko hoce odmah,neka iskesira...a ako ne bude zainteresovanih,uvijek se moze spustiti cijena :D
     
    RED DEVILS likes this.
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bitno da je sve vise polovnih PS4 konzola i da im pada cijena, uskoro ce PS4 Pro bit 150 EUR pa cak i manje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To vani mozda, u BiH moze jedino da poraste cijena...