Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne pada ni vani.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    PS4 Pro je sad oko 200 EUR, 200-220, vidim i po 180. Oni prokleti prodaju i po 300 (pa cak i vise, al tad su uvijek neke igre u paketu), al to je zanemarivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Zlatan Ibrahimovic Gifts AC Milan Teammates A PlayStation 5 On Launch Day

    Kaze Zlaja nema problema sa lageron :D
     
    Esh likes this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ugrabice se samo sabura narode. Meni nije hica. Da bi volio imati PS5 sad, i prelazit DS 4-5 puta sa razlicitim builds, novi SpiderMan, TLBP sa novim joystikom, pa nema sumnje. Ali mi nije frka cekati dok procepi, pa kad to bilo. Ima precih stvari oko kojih se sikirat.

    Ko je ugrabio cestitam, i uzivajte!
     
    Last edited: Nov 21, 2020
    Reventon likes this.
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Vedo likes this.
  6. chilleizmanille

    chilleizmanille Novi član

    Prije svega pozdrav svima, novi sam, samo da podijelim svoje iskustvo sa novim sistemom. Fizicki izgled konzole je prelijep, po meni je dzojstik trenutno najbolja stvar, vibracije, adaptivni trigeri stvarno je next level. Imao sam i xbox360, ps4 i naspram njihovih dzojstika ovo je po meni 5 nivoa iznad. Da ne tušim sa grafikom, ionako će tek za dvije tri godine igrice biti true next gen( mada novi CoD odlicno izgleda). Eh sad ide ono "ali" , ja i jos dvojica drugova smo nabavili ps5. Prvom se iz kutije graficka preselila na drugi svijet ( zelene kocke po ekranu na ps5 naslovima) , a drugom prijatelju a i meni CoD misteriozno crasha( error ce-108255-1) svakih par sati na slicnim dijelovima igre. Ima masa naroda po redditu sa istim problemom a vecina misli da je software glitch i da ce se prvim updejtom riješit. Opet je neugodno malo. Eto to je sve, mislim da nema ovo errora konzola bi bila 10/10, a nadam se da ce i to rijesit. Eto moj mali insight u Ps5. Zelim vam svima srecu sa plejkom da nabavite sto prije (ko nije) i da vas posluze 100 godina
     
    kvaju and RED DEVILS like this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa tako je kad poletite bit early adopteri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa kalsika. Kupiš prvu konzolu nigdje igara i čekaš da se jave greške standardne za prve serije.
    Super pa raja kupuju dobro da se sve otkriju i ispeglaju za nas kasnije :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    p4ja, EL NINO CFC, Stevie_Ray and 2 others like this.
  9. chilleizmanille

    chilleizmanille Novi član

    Pa eto vi imate svoje misljenje i postujem to, ja vala volim bit "early adopter".Sto se mene tice moze se zapalit, pokriven sam garancijom :D.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Niko te ne osuđuje, uživaj u konzoli i da te služi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    chilleizmanille likes this.
  11. chilleizmanille

    chilleizmanille Novi član

    Znam da ne osuđuje, dijelim svoje iskustvo, svi smo mi razliciti na kraju krajeva :D I hvala ti, nadam se hoce
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Druze uzivaj u 5-ici ja sigurno uzivam u svojoj.
    Imam jos 90$ u wallet i cekam nece li biti kakvo snizenje za Bfriday pa da uzmem Spiderman MM i FIFA 21.
    Uzeo sam GT Sport za 10$ (tj 18KM je mene kostao), imam PS Plus 1 year sub igram GOW i Days Gone i ponekad COD MW MP.

    Sto se tice konzole ja nisam imao hvala Bogu nikakvih problema do sada al meni i nije vjerovati jer sam PS njubara.
     
    chilleizmanille and Pelikan like this.
  13. p4ja

    p4ja Komšija

    Ja mislim da je onaj vedo na aparatima.. svi imaju konzolu sem njega.. a prvi narucio..
    radi njega i pratim temu, cim je dobije napustam ovaj kanal :)

    kolko sam utipra, kingt je uzeo konzolu popola sa haverom? kako sad to radi?
    tri dana kod njega, tri kod tebe :) ili ste cimeri neki?
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Fulio si ti to nesto.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne znam gdje si procitao da sam uzeo konzolu sa nekim po pola?
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da si spominjao da je tvoja cijena za igricu bila odredjenu svotu, sto podrazumijeva da sa nekim PS racun share-ujes, pa on izgleda zato misli da citavu konzolu dijelite.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja? Prelistaj temu unazad par stranica drug moj, ja se jedva nakanih da stisnem pre-order, jer se vala i nema na njoj sta igrati (sad za sad) ;)
     
    p4ja likes this.
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne sharujem ja niti PSN acc niti konzolu sa nekim.
     
  19. p4ja

    p4ja Komšija

    My bad onda :)
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas je omasio. :D

    Onda ide preporuka od mene za sherovanje racuna sa nekim pouzdanim. Ja sam ustedio stotine $. Definitvno se isplati kad na release-u platis igru 30$. :)