Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovaj reklamni filmic za Elite što su napravili je odličan, ali kada počneš igrati shvatiš da je to kombinacija svih interesantnih stvari koje su se desile od pojave ekspanzije "Horizons" pa do danas. Igra nije za svakoga i zahtijeva dosta vremena jer nastoji biti simulacija.

    Svakako preporučujem da je svako pokupi ko može, jer je i ekspanzija Horizons sada uključena u osnovnu igru.

    Ako kome treba dobro i aktivno drustvo, ja sam član internacionalne ekipe koja aktivno igra ovu igru i igraju BGS:
    https://elite-dangerous.fandom.com/wiki/Background_Simulation
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja cekam ovog Mud runnera :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa imaš ga na gamepass.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    nemam gamepass :D a i necu na xbox... i Forzu igram na PC, ne znam na gamepad ubij me.. Sve sto imam igri na Xbox i na PC daleko sam bolji na PC (Forza, NFS, MK XL, 11...) Na...

    Xbox sad djeca u glavnom gule, da meni ne smetaju :D
     
    p4ja likes this.
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hajd razumijem FPS da ne mozes na gamepadu, ili strategije, al voznje i TPS igre su se ubile za TV-a i gamepada.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jebi ga, godine, i igranja i zivota... gamepad mi nikad nije lezao.. Nekad kad mi je bas mrsko upalim xbox i odigram MK ili koju voznju...
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima ga i na PC gamepass.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Steam Autumn Sale je počeo...

     
    EL NINO CFC and Esh like this.
  12. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Free on Epic :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    zippoo and NAILS like this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Bila je nekad' Spintires tema. Ja je igao prije 7-8 godina kao alfu pod nekim X imenom. Poslije je developer sabotirao razvoj i bila je zbog toga uklonjena sa Steama. Svega je bilo sa ovim naslovom ali je u konačnici odlicna igra. Preporuka.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja je nekada davno skinuo na crnjaka ali nikada nisam instalirao i poigrao a izgleda da je zabavna igra :D
    a nije ni zahtjevna,moze na moj PC :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ko nije probao subnauticu, na steamu + nastavak 20 eur. Igra je tako jednostavna a tako zabavna.
     
    Haker, monK and Esh like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    instalirana na racunaru skoro godinu a jos je nisam pokrenuo ni prvi put :D
    valjda odigram nekada
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Subnautica je odlicna igra, atmosfera te drzi da ides dalje i daje. Pravis podvodnu bazu, podmornicu veliku i malu. Onda i na povrsini raketu za odlazak sa planete. Kasnije kako odmice prica postaje napeto, u dubinama me par puta trznula da sam morao pauze praviti. Scary shit :eek:
    Nisam nikada do kraja odigrao ali sam saznao kraj prvog dijela preko YT :)
    DLC Below Zero je vec par godina u testnoj fazi, nije jos zavsen koliko se sjecam.

    Igra ima ogroman potencijal, ali tim koji radi nije dovoljan za vise sadrzaja.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je bila zanimljiva nekih desetak sati. I u medju vremenu predjem na Scrap Mechanic i ostavim sve to koliko je zarazno. Taj sandbox je meni ekstra a Scrap Mechanic mislim da bi mogao cijeli dan igrati. 13€ je na steamu, nije neka para a meni je jedna od najboljih sandbox "kreativnih" igara.

    https://store.steampowered.com/app/387990/Scrap_Mechanic/





    Sve hocu da je probam sa novom grafičkom ali ne smijem.
     
    Reventon likes this.
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kupih Titanfall 2, trenutno na akciji na MS store, 4.5 EUR...