Kupovina volana

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Triforce, Mar 16, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li je neko od raje koristio FORMULA™ VIBRATION FEEDBACK volan?

    Samo LFS mi radi i sve je ok, ostale igre ne prepoznaju volan.. (dirt3,dirt rally, f1 2k17..).

    http://pokit.org/get/?3869e6ad9d1c44a7d41aa2144fb42d2d.jpg

    edit: evo npr ocitava ga u city driving simulatoru al ne raguje igra na njega.. wtf?

    Obrisao sam drivere ove neke, LFS opet radi. Znaci driveri.. gdje sad naci win10 drivere za ovo cudo?
     
    Last edited: Jun 25, 2018
  2. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Da malo podignemo temu.

    Trazim volan sa force feedback i naletih na piku na Driving Force GT. Isplati li se dati 150+ km na njega, s obzirom da je star ~10 godina? Cini mi se da su polovni volani bas na cijeni, a trenutno mi se ne daje 500-600km za novi.

    Usput, ako iko prodaje neki ok volan, bacite poruku :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad su skocile cijene volana, nisi mogao u gore vrijeme traziti.
     
  4. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Izgleda da cu se morati strpiti onda. Bas gledam historiju cijena vani i haos je, od marta nikakvih znacajnih snizenja. Jedino ima Thrustmaster T150 po ok cijeni, ali kazu da mu je kvalitet upitan.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar je T150, najbolji "jeftini" volan, koristio sam ja, ali je njemu sad cijena na snizenju kao sto je bila full cijena prije pandemije.
     
    Vedo likes this.
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Zna li se zašto?

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam ima li neki ozbiljniji razlog ili je dosta ljudi kod kuce pa vise kupuju takve stvari...
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo dobih zanimljivu poruku na piku :D stvarno šta sam mu ja radio par godina, kada sam ga prodao izgledao kao nov.
    Možda nisu najbolji volani ali su definitivno izdržljivi :) [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    forzamilan, Aldiin, SpookyMoO and 3 others like this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo baš zanimljiva priča sa volanom.
    Još se sjećam kako ga momak kupio, samo ostavio podatke ja mislio neka prevara i onda me ovi iz kurirske pokušali prevariti za pare, jedva ih dobio.
    [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    selvin, iPlay, bhd and 5 others like this.
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ja sam od @Vedo kupio G25, ima isto toliko godina čini mi se :) slomio se lijevi taster za zmigavac (problem je riješen) i to je jedini problem koji sam imao s njim. Mislim da sam mu platio 400KM.
     
    Haker likes this.
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Isplati li se sad uzeti ovaj volan ako se moze naci?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Preskup u odnosu na godine ako ga ima ikako.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa sta da se ganja sad recimo za ps4?G27 ili G29?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neki od njih skroz ok izbor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    Evo da javim utiske jer sam imao posebnu temu u kojoj sam trazio gdje da kupim volan i shifter :). Jutros je stigao G29 + shifter iz m-m-c Orasje. Dosao fiskalni racun m-m-c i garantni list u kojem pise da je servis Sancta Domenica Posusje, sve u originalnom pakovanju. Za sad sve radi kako treba, inace ovo je treci Logitech koji imam, prethodna dva su bila Drive Force EX i Logitech Momo kojeg sam kupio od kolege sa foruma i dan danas super radi.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Super, sad Asseto Corsu upali (imaš je i na PCu I Ps5/XB) I uživaj

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    kolinsb, Haker and aNaToMiC ! like this.
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Eto ga Vedo ubio se za tebe :D
     
    Vedo likes this.
  19. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Da se nadovezem na ovo. Nedugo nakon ove objavio sam i kupio Driving Force GT. Ne pokajah se ni sekunde, s obzirom da je bio 150km i star jedno 10 godina sluzi me fenomenalno vec skoro godinu dana.

    Problem je sto mi ovo vozikanje jos nije dosadilo tako da sam poceo gledati malo bolju opremu. Zapao mi za oko Thrustmaster T300, pa ako naleti neki dobar deal nisam siguran da cu moci odoliti :D Jedino je pitanje hoce li biti RS GT verzija sa T3PA pedalama ili da uzmem "obicnu" verziju pa stedim za T3PA Pro ili T-LCM.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li išta da valja oko 150KM da može na pc I Xbox? Ja ne mogu da nađem ništa...

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk