Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jedino što je kvalitetno na Switch-u je sam 'tablet', sve ono 'okolo' na nivou Fisher Price igračaka. :D

    Ja kupio preko OLX-a nov Lite za 250KM, doduše prodao ga nakon par dana jer je kvaliteta izrade dno, ekran pogotovo.
    Onaj prvi koji sam prije par godina naručio iz Japana sa JDI ekranom je bio vrh.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cudno, zar nije ekran bolji na Lite? Ima i veci ppi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Uređaj sa toliko stick drift proglema ne može nikako proći pod "kvalitetno urađen". Jednostavno Nintendo zacijeni svoje i slabo spušta cijenu, pa ko voli nek izvoli.

    @Stevie_Ray ekran je od plastike, makar je zadnji sloj od plastike i grebe se vrlo lahko.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja bas gledam sta ming prica, izrada je ko navigacije sa aliexpress-a.
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    Esh likes this.
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam vec 2x sa eBaya uzimao analog, 5 minuta posla da ga zamjenis, 5 USD I par mjeseci si rahat bez analog drifta. Problem je u tom grafitu ispod analoga, on se vremenom potroši i onda drifta. Obično je Nintendo uvijek bio top kvalitet, čudi me da su ovakvu fulu napravili sa analogom.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam gledao ovu lite verziju, abs plastika vrhunski izrađen. Ništa ne škripi ove druge nisam koristio.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Lite je još gori za stick drift jer je konzola iz iz jednog dijela. Zbog tog sam i odustao od switcha.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto nisam znao za te probleme dok niste rekli. Niposto onda Lite (a vise mi se svidjao), bas jer ne mozes zamijeniti kao na obicnom.

    Nego i obicni ima sa novijom Tegrom, od 2019. Steta sto je to jedina promjena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Vedo, sljedeći put probaj rješenje sa sprejem za kontakte (WD40 koristio lično) prema uputama iz ovog videa:


    Produžit će ti trajanje sticka dok ne dođe zamjenski sa eBay-a.
     
    Vedo likes this.
  12. vutra

    vutra Komšija

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Brikovah danas Switch. Ne pitajte kako. Helem, pola dana sam potrosio googlajuci rjesenje i napokon nadjoh. Procedura je downgrade sa 10.2.0 na unverzalni 5.1.0, pa injektujes neke unikatne kljuceve itd itd, procedura traje dobrih sat vremena. Ali evo sad sve opet radi 5+.

    Helem, ako neko kad uspije brikovat Switch, nek se javi na PM da mu posaljem video i sve potrebne fajlove.
     
    pac and bhd like this.
  14. Esh

    Esh HWB

     
    Pelikan likes this.
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Esh

    Esh HWB



    Igre Control, Hitman 3 ce biti ponudjene kroz cloud stream opciju..
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledam da uzmem bratovoj djeci Mario Kart Live: Home Circuit, ali svugdje rasprodano, ili digli cijene.

     
  18. Esh

    Esh HWB



    Naredne sedmice.
     
  19. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Zna li neko dje bi mogo uzet ring fit da ima na stanju?
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prva radnja je uni expert pa vidi tamo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    [​IMG]