Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. vutra

    vutra Komšija

  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    2018 demo vs 2020 retail graphics.




    Da je ostala onakva sigurno bi ok radila na konzolama.
    Kad je izašao the Witcher 3 svi na njih drvlje i kamenje što su downgrade grafiku. Sad open na njih drvlje i kamere jer su upgrade grafiku la ne radi kako treba. Hajd ti ugodi forum warriorsima.
     
    Neso and nenji_avero like this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    We've just deployed hotfix 1.04 for Cyberpunk2077 on PC and Playstation consoles. We're working to have it out for Xbox systems ASAP!

    Full list of changes

    https://cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04 We appreciate your patience and understanding as we work on future fixes!
     
    Esh and nenji_avero like this.
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ko se to zali na upgrade grafike?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hardware kakav ima recimo 90% korisnika steama ne mogu je igrati ni da izgleda kao ovaj ljevo gameplay. Nije igriva na prošloj generaciji konzola. šta onda ostane.
    Na stranu sve to igra stvarno ne izgleda dobro u ondnou šta traži. Ocigledno neoptimizovana i to je to
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tu se prikazuje igra na max detaljima dok konzole (narocito last gen) imaju skresane detalje. Svakako ih ne prikazuju.

    Za last gen konzole ima puno igara koje odlicno izgledaju a rade pristojno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

    Probao sam tvoje postavke. Kod mene je samo UltraWide monitor 2560x1080px @75Hz. U prosjeku je to tu negdje kao kod tebe na 1080p.

    Meni recimo bolje radi sa ovim postavkama https://imgur.com/a/OapW5if
    Fps je u prosjeku 60-75. Sa upaljenim FreeSync, fps zakljucan na 75.
     
    Last edited: Dec 12, 2020
    nenji_avero likes this.
  8. Filozof

    Filozof Aktivista

    Ako ima neko ko je kupio igru a trenutno ne moze/ ne zeli da igra bio bih zahvalan da je malo "posudi" meni da iskoristim jos koji dan bolovanja :D

    A sto se igre tice meni izgleda dobro, zanimljivo, gledam pjudipaja kao igra i boga mi i on kaze da je odusevljen i da je jedna od najboljih igara sto je igrao, s tim sto njega ne smatram za nekog ko je releventan da ocjenjuje igre na tom "profi" nivou nego nekog ko je poput mene i ko igra zabave radi (samo sto on uze velke pare za to XD)
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Ma ja sam znao davnih dana da ce se to vuci ko slina na last gen konzolama. Stvarno nisam iznenadjen sekunde. Vidila se odmah po onim gameplay trailerima ta vizuelna tezina, pogotovo ovi zadnji gameplay traileri... RDR2 takodje izgleda vrh ali mi nema tu kompleksnost kao ova igra. Vidi se da je to tehnicki napucano do maksimuma.

    Ubjedjen sam da je u jednom dijelu development krenuo u drugom pravcu kako je Nvidia predstavila RayTracing, onda su dobili next gen development kitove... Bas evo ovaj video sto @zoi postavi, druga igra ba u retail finalnoj verziji. Oni su last gen jednostavno napustili u jednom trenutku. Da su imali vise vrmena bila bi ovo full next gen igra.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    cyberpunk sa stotinama zgrada,reklama,displeja po zgradama,auta,ljudi....a rdr2 zelene poljane. Ne mogu se ni poredit.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Istina, ne mogu, RDR2 mnogo bolje izgleda. :p

    Jos jedan pogled na performanse na konzolama:
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Igra izgleda plasticno, da nije RT-a bila bi teski odron.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Sva odjeca je plasticna, lica, koža. Podsjeca me na doom3 i quake 4.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja to govorim, a ne može najjača mašina da ga vrti.
    Ali vi ste hejteri :D
    Klasična open world zajebancija. Dues ex je bio podcijenjena igra ja koliko vidim ovo nije ništa bolje

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko sam procitao, grad je zapravo prilicno mrtav u poredjenju sa GTA, nema skoro nikakvih aktivnosti, minigames itd. Znaci svi resursi su otisli na bilborde :D
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Na ku**eve i dilda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Last edited by a moderator: Dec 12, 2020
    aNaToMiC ! likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hejteri :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    PC gaming is dead.

    [​IMG]

    Samo me cudi kako je moguce da 2 razlicite generacije konzola nisu uspjele nadmasiti PC prodaju.
     
    p4ja, Esh, Neso and 1 other person like this.
  19. mirseth

    mirseth Aktivista

    Kako ih nije stid izbaciti igru za current gen konzole gdje ima dijelova da se igra vuce ispod 20 fps i to sa smanjenim detaljima, cak i na ps4 pro verziji.

    Sent from my SM-T290 using Tapatalk
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije relevantno jos. Nex gen konzole su se prodale u malim kolicinama, a igra jos uvijek nema podrsku za next gen konzole. Plus, vuce se ko prebijena macka na last gen konzolama.


    Sent from my iPhone using Tapatalk