Diablo Immortal

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Nov 2, 2018.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja igrao D3 na PC, pa na PS4 i sad ga igram na Switchu. Odmor za mozak.
     
    Esh likes this.
  2. Esh

    Esh HWB

  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ispašće na kraju da su bili u pravu kada su najavili igru i bili popljuvani žestoko...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    U kom smislu?
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    pa zar nemas mobilni telefon ? hahaha :D . Ova ce igra je propala a nisu je jos ni izbacili. Misle da ce ljudi igrat diablo 3 ponovo, kojeg su prekucali milion puta samo zbog toga sto je na telefonu ?
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto, ja eto nisam nikad igrao Diablo 3 (niti bilo koji drugi).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Diablo je to, ne moze propasti nikako.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Eto, ja kao igrac svih Diablo prethodnih izdanja, te neko ko je D3 igrao na PC-u, Xboxu i Switchu, bih vrlo rado probao i verziju na telefonu jer sam jednostavno fan Diablo svijeta, svjestan ogranicenja telefona kao platforme. I naravno da jedva cekam D4.
     
    Pelikan likes this.
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    igrao sam ga i ja na svim platformama sto si naveo,ali ga na telefonu ne bi dirnuo. Nisu svi playeri isti. Vidio sam kakvu su recepciju dobili na blizzconu od citave sale hardcore blizzard fanova.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas ciljaju na hardcore fanove na mobitelima...
     
  11. Esh

    Esh HWB

    To je reakcija fanova koji su cekali D4 najavu, a umjesto toga dosla najava za igru na telefonu. Sjecam se da ta neka komuna nije gledala blagonaklono ni kad je dosla najava za D3 na konzolama.

    Stvar je izbora, probas, vidis je li to nesto na sto se moze potrositi pola sata, sat neobavezno, bez ikakvih narocitih ocekivanja ni velikih prognoza. Ni meni se nesto narocito ne svidja Call of Duty na telefonima, no milioni i tako igraju, pa ce vjerovatno biti tako i za ovu igru. Ja cak mislim da ce biti nacin kako da se novi igraci uvedu u Diablo svijet. Uz komentare da je Blizzard stavio sve resurse na D4 razvoj do sad bi bio spreman za izlazak, naravno.

     
    Last edited: Dec 19, 2020
    p4ja likes this.
  12. p4ja

    p4ja Komšija

    Pa zar ovaj projekat jos stoji? znam da su ih nabusili pravo bili, bilo je i dosta otkaza.. znaci ipak izlazi ovo njesra.. tuga kako su ovi likovi grohnuli odkako ih je act kupio..
    D2 najjaca igra na dunjaluku, nema joj ravne!

    edit, sad sam kuznuo video.. ma moze se vazda u krevetu pred spavanje skrsit jedan boss.. treba probat def
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
    Aldiin and p4ja like this.
  14. p4ja

    p4ja Komšija

    Bas dobro izgleda, ovo ce se sibat pod dekom redovno
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako ne bude P2W, dat cu mu sansu.
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Esh

    Esh HWB

  18. Esh

    Esh HWB

     
    Reventon likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

    Igra umjesto krajem ove dolazi u prvoj polovini naredne godine.
     
    Vedo likes this.