Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Prosjek, grafika je lijepa ja je odigrah koji sat i batalio ne bi je ni ja igrao da je djaba iskreno. Dino preporucam ti ako nisi vec igrao RDR2 vrijedi svakog centa mozda tih para otprilike za xbox. Bas opustanje igra.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Metro 2033 imam od prije,kada su dijelili ali da bi ga igrao,morao bi nadograditi komp,tacnije graficku hah


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo sad sam bacio pogled na RDR2. Trenutno je na snizenju pa s porezom izađe $30

    Probao sam proje dvije godine igrati RDR1 pa nisam nesto bio odusevljen. Ne lezi mi bas taj tip igre.

    Svi kazu treba jedno 20 sati da se igra zaleti a ja sam odustao ranije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja sa ovim RDR2 sam fino krenuo i kad sam se ono ulogorio i kad mi je poslo na ekranu da se pojavljuje tonu informacija tipa imas ovo ono kupujes i odnes ovom ono itd itd obrij se jedi ser. itd ma neka hvala.Nije to za mene djaba iako igra super izgleda ali jebo te pola sata idem sa konjem da dodjem do neke pozicije za start misije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Treba ti onda bolji konj. :)

    Ima i fast travel, samo podignes sator i mozes birat udaljenu lokaciju.

    Meni je bas sjela igra, ako hocu sumanutu akciju upalim TF2 MP recimo, ili Doom Eternal.

    “Predjoh” RDR2 sinoc, oni koji su odigrali znaju sta to znaci. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dobar si Stevie ja sutam ali uvijek krenem sa strane sad sam na 35% otprilike.

    Dino puno mi to nesto 30 dolara mislim da je raja ovdje uzimala za 15-20 eur. Probaj narodnu verziju na pc prije nego kupis jbg nemamo svi isti ukus.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    E sad navali na RDR1 da nastaviš pricu, lijepo izgleda u native 4K ;)





    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fino sam napisao “predjoh”, valjda znas sta to znaci. :)

    Necu jos RDR1 cak ni kad zavrsim RDR2, imam toliko toga sad igrat (imam XGP)...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa kad kažeš predjoh , valjda se odnosi da si završio i epilog ;)

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A epilog jos 6-7 sati ili Stivijevim tempom do godine :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma nisam, tek igram. Nego igra "gotova" a story progress 79%. A bas fino dodje igrat epilog, opustajuce, narocito kako pocne.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jest dobra furka...win 10 automatski prepoznaje ps4 gamepad kao i steam...samo ustekas i pletes.
    Moze se upariti i preko bluetootha,medjutim ja nisam sinoc uspio,prepozna ga BT dongle ali nece da se konektuje...moguce da je sta do bt dongla,neko je kinesko smece od par dolara...mada je radio prije par mjeseci,povezivao BT zvucnik

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da ti treba BT 4.0.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mislim da jeste 4.0 ali moguce da nesto ne radi dobro.
    Evo sada sam iz prve upario gamepad sa laptopom.
    A fino bi bilo da mogu bez zice,sada imam i veci tv,bacim sliku na njega i lezeci igram...kao na ps4
    EDIT:
    BT Dongle je 4.0 i uredno radi...spojio sam jbl bt zvucnik i pjeva evo...spojio telefon i prebacio nesto izmedju PC i mob i prebacilo...ps4 gamepad prepozna tamo kada trazi BT uredjaj ali kada kliknem da se upari,nece i nece

    Interesantno mi je i to sto BZ dongle radi samo u jednom USB utoru...u koji god drugi ga ustekam,nece da svijetli a u ovom radi normalno
    Ima li se gdje jeftino kupiti ovih bt uredjaj sa novijom verzijom BTa?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 24, 2020
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas li lag kad igras preko BT?
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Haha sad skonta da sam igrao preko kabla a ne bt
    Neka napise neko od ovih sto su igrali mada mislim da ne bi trebalo biti laga
     
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Dualshock 4 je brzi na BT nego preko zice (ima manji input lag)

    Ali ako ga kroz steam podesis onda se utrostruči lag, dakle nemoj. Koristi native povezanost (share+dugme za paljenje, pa na win10 bluetooth dodas i pair; nakon toga tek upali steam)

    Nemoj koristiti ds4windows ni steam config ako ces koristiti ds4 za competitive igre (rocket league pogotovo)

    Ja ga koristim vise od dvije godine bez problema, ali sad je poceo analog drift, pa cu morati da mijenjam uskoro
     
    zippoo likes this.
  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja igram subauticu...nekada davno se dijelila...jbte kako je ono mocna igrica i zarazna i puna detalja i pizdarija.
    Tek sam dosao na Auroru i tu malo zarovio ispod povrsine
    Dva dana sam proveo zakovan uz komp

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Haker and Reventon like this.