Xbox360 gamepad za PC

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vedo, May 7, 2009.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne. Ali zato imas dva para i šaltaš.

    Rekoh vec ranije, ne želim kabal kad igram.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja kupim dva para duracell traju mi ne znam ni koliko. Te kineske punjive su smeće, lakše dati u dva mjeseca par maraka za baterije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja imam duracell punjive. Evo vec treca godina. Nisu nista oslabile.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma kad imaš dva para i ne treba ti brzi punjac, ja koristim neki stari Varta AA i AAA punjac, napuni za oko 12h bateriju od 2000mAh, I onda mi stoje 10 dana dok drugi par ne ispraznim.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa mislim zatreba i za drugih stvari, a htio sam reci da je povoljnije uzeti odmah dodatno, kad se vec narucuje :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li neko slucajno koristi xbone controller na dva racunara ? Treba mi za laptop i PC. Ako spojim kablom na laptop, ne mogu na PC preko BT. Nece da se konektuje automatski vec moram da ga uklonim sa liste pa ponovo dodavati sto je pegla.

    Ima laptop i BT ali kontam da cu morati raditi isto. Ponovo povezivanje "pješice".

    Ima li nacin da na laptopu koristim kabl ali ali kada ga upalim bez istog, da se poveze na PC BT?
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moze al nije preporucljivo, bude velik input lag. Bluetooth jednostavno nije za toga.

    Zato je taj adapter potreban, ili on ili fiksno kablom spojit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Dongle ima i veći domet i podržava audio preko 3.5mm jacka.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je na Xbox one ovaj game pad, spojen preko bt i kad ustekam u njega slusalice, regularne, imam zvuk.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To nije Bluetooth nego Microsoftov proprietary wireless.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Valjda je na one s BT... Možda griješim...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nope, cak prvi One kontroler nije uopce ni imao BT.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Komentari prebaceni da se oglas ocisti.

    Stevie_Ray Vjeruj da nije. JA sam osjetljiv na lag i jedva primjetim u odnosu na kabl. Mozda je do BT risivera ali gamepad koristim svaki dan (ovaj zadnji XBONE, rev4 ili koji je vec).

    Qler Za zvuk ti treba MS risiver tako da to sigurno nije BT kako Stevie rece.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebaji ga, meni zvuk radi... Nemam pojma kako se spaja na Xbox one S... Ali ima BT, to znam..

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne treba adapter za ove novije Xbox Gamepadove, radi putem BTa. Ovako možeš prepoznati koji je koji
    [​IMG]

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    To jeste da li ima BT u sebi ili ne. Ali nece zvuk preko BT-a. Ne prepoznaje kao playback device kao kada ga spojis kablom ili MS risiverom.

    • The Xbox Wireless Controller can connect via Bluetooth to many PCs, tablets, laptops, and VR/AR headsets. However, reliability is dependent on the device’s Bluetooth card and experiences may vary.
    • Bluetooth does not support any attachments, such as headsets, chatpads, or the Xbox Stereo Headset Adapter
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    “Jedva primjetim”, znaci ima tu nesto. :)

    Nisam probao xCloud ali oni koji jesu vele da je tesko igrati sa Xbox kontrolerom spojenim preko BT, sa npr. Razer Kishi ide puno bolje. Tesko je vjerovat da BT ima veci lag nego sam xCloud, ali valjda kad se jedan lag nastikla na drugi, ispadne neigrivo. Dok sa fiksnom vezom nema problema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Naravno. Ali ako koristis vsync, pa tv koji ima los odziv, BT lag je najmanji od svega toga. Opet kazem, mozda zavisi od risivera ali ja uopste ne spajam na kabl kako sam baterije uzeo a odigram FPS.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma