Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam ni znao da su usli na US trziste, gdje si to nasao?
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mislim da je ovo info bez iPhone 12 prodaje.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gledam stigao je na olx Poco M3 za 330- 350KM. Spec slicne Redmi Note 8 ali sa 6000mAh baterijom. Ocekujem za par mjeseci cijenu ispod 300KM.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    znaci oni deru guzove vec u USA ?
    nisam ni znao ovo...znaci sluzbeno se prodaju
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ev vidim na klixu promo. Dakle ko planira telefon da uzme u 6 taj dan i dobije za cjenu jednog =2 :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Opet se iq mobile upetljava u tu priču, svoj prvi xiaomi sam kupio kod njih(tada su se zvali drugačije) , bio je to redmi note 2 za kinesko tržište koji je imao eu rom, poslužio me je fino iako je bio za kinesko tržište, ali ova njihova sadašnja propaganda kako samo oni prodaju originalni xiaomi, kako svaki uređaj koji nije kupljen kod njih gubi signal jer nije za naše tržište itd je jako licemjerno i bezobrazno prema konkurenciji...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Haker and aNaToMiC ! like this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    mislis da ce oni biti ? :(
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Piše u Vijestima o otvaranju, comtrade i iq mobile...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja gluposti, pa nista se nece promnjeniti.
    Ponudit ce na akciji neke modele iz 2016 godine :D
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Otprilike... Ti shopovi se otvaraju više zbog same reklame, a ne zbog bolje ponude ili povoljnih cijena... Znaš kako je zvučno kad kažeš ima u Sarajevu njihova oficijelna radnja u odnosu na ima ba preprodavača ba Olx, može se kupit povoljno...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma nidje veze. Bio sam u shopu u areni u zg... druge cjene druze, druge cjene :)
     
    dams82 likes this.
  13. DSA

    DSA Aktivista

    Znaju ponekad imati akcije koje su povoljnije od oglasnika
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ok ako bar da se ima na jednom mjestu sve regulara :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  15. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Kakav je Cubot X20 sa 4GB RAM memorije?
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    A ko ce ga znati...slabo to ko koristi.
    Iskreno pored xiaomija,huaweija koji imaju odlicne i budzet i midrange telefone,gledati kubote,ulefone,uhansove i ostale,meni nema nikakvog smisla
    Ti telefoni nisu bez razloga jeftini...najslabiji procesori,najslabiji ekran,najslabija baterija ,najslabija kamera ...i imas to sto imas.

    Taj model je mozda malo "jaci " ali vjerujem da za iste pare mozes uzeti neki redmi 8 ili 9 ili huawei p30 lite i tako neki odlican telefon
     
    aNaToMiC ! and dams82 like this.
  17. nivla

    nivla Komšija

    cubot note s me prije vise od tri godine kostao 40km dao u zamjenu 8gb ddr3 koji sam toliko platio, telefon jos radi i odlicna mu baterija,nije ni nov nesto kostao a ispao solidan telefon, znaci bez ikakve nade da ce to ikog sluzit,on ispao perfektan
     
  18. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma tako sam ja procitao na ovom forumu da valja ovaj mobitel sto sad imam, i dobro sam se zeznuo. Imao sam troskove. Ne znam sta da mislim. Nego, razmatrao sam Realme 5, Samsung A10, Redmi 9. I za svaki od njih bi se ljudi zalili na neki kvar. Moze antena da ne valja, nekad nece da se ukljuci, ima problema sa uspostavom poziva, gasi se wi-fi... Ne treba mi to, vec sam imao problema sa ovim mobitelom sad sto imam... Eto kazu da Redmi 9 valja i na drugom forumu, iako za Cubot nisam pronasao da su se zalili ljudi, mozda sto je relativno nepoznata marka.. Ko bi ga znao. U svakom slucaju hvala na savjetima. Nista, raspitacu se jos za ovaj Redmi 9.
     
    Last edited: Dec 30, 2020
  19. selvin

    selvin Moderator

    A koji sad imas?
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Ako si kupio nov trebao si imati garanciju, a ako si imao troškove zato što si ga razbio, pokvasio ili slično onda nije do mobitela, ako si kupio polovan ili su troškovi nastali nakon isteka garancije onda opet nije neko čudo ili loša preporuka... nije automobil pa da imaš troškove zbog kvarova... Uostalom svaki primjerak može biti defektan nebitno o kojem modelu/proizvođaču se radi, ali kao što sam već napomenuo trebalo bi imati garanciju...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    bhd likes this.