Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Po meni BF 4, 3, 5, pa 1, ovim redosljedom. Ne brojim BC 2 to je baska za sebe :)
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    A BF2? I to je Baška.
     
    EL NINO CFC likes this.
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pristavio BF4, manja je i instalacija od BF1.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ti je bitan gameplay, 4. Ako vizuelno, onda 1. 3 je vec slabo popunjena da bi je igrao.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra jaran na mom profilu, kaze puno novih igraca i poprilicno čitera, jel istina da se ne nerviram? Tek uzeh stopice za miš pa nisam igrao sedmicu+.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam za BFV al sam BF4 uninstall cim sam pokrenuo. Igra je valjda 720p, nisam to ocekivao.

    Kad smognem vremena probacu BF1.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

    Kao veliki fan BFa, nažalost da i EA ne radi ništa po tom pitanju. Ne isplati se.
    Ja sam prešao na COD:Warzone, Plunder je top.
     
    NAILS likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Odigrao mozda 3 partije, nisam vise, Sve su bile jednostrane. Dosta novih igraca. Ne znaju sta rade. Čitere nisam vidio.

    Ali igraca kao da je tek igra izasla. Da nije mozda free origin access.
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam bio instalirao warzone i kako ne volim BR mod,izbisao
    ne sjecam se da li je bio ovaj mod plunder
    je li to poenta u tom modu sakupiti sto vise love i ne poginuti :D
     
  10. iPlay

    iPlay Komšija

    Nisam ni ja neki ljubitelj Battle Royale moda, ali može ponekad. A Plunder je top.

     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Plunder je super zabavan. Igram ga sa rajom cesto. Vec sam prestige jednom igrajuci samo njega. Malo ova meta sad sa DMR 14 i Mac 10 ubija cejf, jer svi koriste. Ne znam kad sam poginuo od druge puske. A puske OP as hell. DMR 14 ima 170% headshot multiplayer. I onda ako neko dobije 1 headshot, moze te dokrajcit sa body shot. Ima lud firerate isto tako.
     
    Last edited: Dec 31, 2020
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je negdje bila free. Ne znam kako ovdje niko nije postao. Toliko novih igraca i toliko hakera, da ne lici na onu igru prije praznika. Bas sam brojao par puta i bude je preko 30 igraca ispod ranka 10. Pokusavaju otvoriti vrata koja su samo tekstura u zidu.

    Sa druge strane, najmanje jedan čiter po partiji da ne vrijedi birati servere. Kontao sam da ce custom serveri ovo rijesiti, ali ipak nisu. Jucer 3 puta ulazim izlazi i po 2 citera na serveru svaki put. U jednoj partiji je zadnjih par tiketa palo ja mislim dvadesetak V1 raketa. Izgledala kao modovana igra. Nije bio custom server vec DICE-ov. Znaci nekako farmaju i poene.

    Evo sad' uletim i dva mentola sa jeftinim aimbot čitevima. Kazu da nisu jedini i da su imali i modovan dmg model, ali nije ni bitno.

    [​IMG]

    Kontam ja da je napustena igra ali je ovako bilo i prije 3 godine kada je izasla. DICE je stvarno najgori dev tim. I dalje zoves mortar a ono spawna vozilo, nema balansa, nema osnovnih stvari. A izbacili nedavno ovaj update koji ce promjeniti igru.

    Treba obrisati DICE tim na nulu pa poceti iz početka.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kazes gori su od CD Projekt Red? :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Oni možda zavše 2077. Ovi su ostavili ovo na pola puta.

    Ali izlazi BF6 ove godine. Bice sve sredjeno :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF1 je bio ispoliran. Ne mogu se sjetiti da sam imao nekih prigovora osim na uzasan gameplay.

    Ako bi BF6 izasao u takvom stanju (naravno sa boljim gameplayom), moglo bi sta biti.
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Najjeftinije što mogu naći je 17 dollara. Too rich for my blood.

    Inače igram BF4 s vremena na vrijeme, to sam isto nešto jeftino pokupio. Čini se uglavnom okej, ima hardcore servera, ne vidim da ima cheatera.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj tim sto je radio BF1 kao da nije ni jednu drugu. Gameplay je bio druga prica. Ili su bile jedna-dvije osobe kljucne pa poslije nestale. BF3, 4 su imale dedicated youtube kanale samo za glitcheve. I onda izbace ispeglanu jedinicu.. pa se vrate na staro sa BF5. Ne kontam.

    Imam osjecaj da su nakon BF3 poceli raditi BF1 dok je Visceral radio BF3 DLC-ove i HL a DICE B tim BF4 i BF5. Tako izgleda.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF1 sam igrao i Bete. Sve verzije su bile stvarno bez ikakvih problema. BF5 dodje i potpuno drugacije. Gameplay dobar ali zato igra se raspadala po savovima.
    Dosta su oni popravili BF5 od dana kad je tek izasla ali to i dalje nije u rangu u kakvom je BF1 bila.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Svakom se igrom resetuju pa podju od nule. Sjecam se kada je tek izasla BF3, nije bio ping prikazan. Kao ne treba to u igri.

    Za BF5 im govorim zasto nema prikazan server stats prilikom ulaska, koliko ima tiketa itd kao u BF3/4. Kaze, dobra ideja, javi developrerima. A pricam sa glavnim od njih, Niklas Astrandom. Sve sto urade u jednoj igri zaborave u slijedecoj. UI petice je posebna prica.

    [​IMG]
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Niko ne vidi logiku u njihovim razmisljanjima. Iste greske rade pa se cude sto raji se to ne svidja. Sta kaze definicija ludila: "The definition of insanity is doing the same thing over and over again, but expecting different results." Ovo bas pase na njihovo razmisljanje oko TTK promjena. NIKO nije htjeo promjene, a oni 2 puta isto rade i ocekivali drugacije rezultate. hahaha. Ludilo.

    Pozelio sam BF5. Nisam upalio ima par mjeseci. Ne sto mi se ne igra nego niko od drustva ne igra. Ovaj prijatelj sa kojim sam 1000 sati nakucao na njoj... planirao kupiti PS5, ali se zajebao pa prodao PS4 unaprijed, i onda izvisi za PS5. Levat. hahaha