Doom [All About]

Discussion in 'Igre i konzole' started by Riddick, May 8, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gledam Doom Eternal 12 eura disk na akciji, mogo bi se pazarit.
     
    Hellas, dmr and Esh like this.
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo od mene imas podršku :)
     
    dmr and Esh like this.
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma da al to je verzija za konzolu, valja se patit na kontroleru, samo me to odbija. Plus to je garant stalno na GamePass-u, narocito sad kad je MS vlasnik Bethesde.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Hellas

    Hellas Aktivista

    Meni u Eternalu jedino na momente smetaju platformski elementi, ko Super Mario da igram, srecom kad se ufercis razumni su. Ovo napredovanje i unapredjivanje oklopa, oruzja i mogucnosti je super.

    Pogotovu kad srucis neki kombo svega sto imas na nekog glavnog bossa ili jaceg protivnika...

    Slicno starom Unreal Tournamentu i je kako ti svakim levelom treba veci skill. Mada kad jednom skontas da igra favorizuje pokretljivost i da uletis u fajt, a ne stekanje, postaje dosta laksa.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. nFare

    nFare Komšija

    Doom treba kupiti i onako kolekcionarski, toliko je to kvalitetan proizvod. Meni je već 2016 malo bacao na quake po tempu i bio mi je taman, eternal je još na steroidima. Još čekam jedno 7 slobodnih dana u životu od svega pa da opletem, negdje u podrumu po mogućnosti :D
     
    Esh likes this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Veoma igriva, kao nekad Quake 3 Arena :)

    I ekstremno fluidna, jos nisam vidio tako savrseno glatkih 60fps.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Gameplay je ok, ali art dizajn ko overwatch.
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Nije nezasluženo ali šteta što nije eternal goty, pogotovo što jedan fps ko zna kad je dobio nagradu a 2016 je dali overwatch-u, niđe veze. Ne vrijedi porediti kruške i jabuke ali je vala moglo u id ove godine.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Eternal nije doom, nego ringišpil i monkey bar cirkus, još su se posrali po priči iz dooma2016.
     
    Vedo likes this.
  11. nFare

    nFare Komšija

    Ne znam baš, ušarenili ga jesu ali su se trebali iskupiti je je 2016 trebao biti igra godine a ne dati je overwatch-u što je u najmanju ruku uvreda za gaming.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    O čemu ti? Doom Eternal je GOTY 2020. Brutalna, agresivna, tehnički savršena.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam prosli Doom presao sa takvim merakom, al Eternal dosao do pola i odustao, ne lezi mi.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eternal i jesu zamislili malo drugacije, da bude vise kao UT ili Quake.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prešao sam i ja oba i ovaj je znatno bolji u svakom pogledu, ali je zato i znatno teži i zbog toga većini i ne odgovara.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To jest, ginem ko rasada


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemoj stajati na mjestu, stalno se kreći i dosta koristi dash i neće biti puno problema.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma kakvi u mjestu, ne da trcim nego letim :D

    Pa se opet gine. Ili ono, jedva prezivis. Ali nisam puno ni igrao, mislim da sam presao samo jednu misiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Najveća mana, IMHO, je nedostatak municije, trebalo bi da bude da rokas na sve strane (pa Doom! je) , a ja 80% vremena skačem okolo tražeći slabije neprijatelje da od njih dobijem koji ammo xD

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa imas chainsaw za to.