Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    gledam shrouda prije par dana igra valhallu,ima oko 70-80 fpsa na 1440p monitoru. Pokaza postavke,neki mix medium i high kad dole ispod citam : 10900k i RTX 3090. LOL ! Bukvalno sami vrh hardvera i imas 70 fpsa sa konstantnim frame droppovima. Sta ocekivat od kompanije kao ubisoft i generalno AC serijala.
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Upravo tako, nista se nije moglo ni ocekivati od AC serijala. Ubisoft taj serijal muze kao Activision CoD.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Vrijeme je za " Igre 2021"...


    Nioh 2 na Steam-u
     
    Esh likes this.
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra li ko Division 2 da sutamo u grupi? Jeftina je sad, a i dlc nije skup.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Besplatan next. gen upgrade za Metro Exodus, ko posjeduje igru na prosloj generaciji konzola.

    “We’re currently hard at work on bringing Metro Exodus to Xbox Series X/S and PlayStation 5 next year. While we can’t share all the details just yet, you should expect major enhancements including faster frame rate, increased resolution, reduced loading times, and stunning Ray Tracing features made possible by the new hardware. The new consoles are amazing, and will allow us to deliver visual enhancements and performance only possible on state of the art PC hardware and RTX enabled cards – until now.”
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

    Next gen :D



    [​IMG]
     
    NeTRa1der, forzamilan and Aldiin like this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj je Immortals Fenyx Rising ispao strasna kopija Zelde. Ne znam kako je Ubisoftu ovo proslo. Evo dobro poredjenje, cak je timing aminacija isti:

    https://twitter.com/Pleasure54/status/1333949040854122498

    Cak su i muziku pokusali iskopirati. Zagonetke, abilities, bica, konji itd sve je isto.

     
  8. Esh

    Esh HWB

    Vidjelo se jos po trailerima da to ide u tom pravcu “inspiracije”, ali nisu ocjene sad nesto prejake..
     
    Decerto likes this.
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Kopija 1:1 ali barem Fenyx izgleda dosta bolje :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gears 5, odlicna. Ne toliko kao TF2, ali svejedno odlicna. Grafika je fenomenalna, tacno se vidi da je u pitanju ekskluziva. Izvukli su zadnji atom snage. I cak ni tada konzola nije glasna, morao bih ugasit zvuk da bih ista cuo.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    GamesIndustry.biz presents… The Year in Numbers 2020

    [​IMG]
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Trenutno igram A Plague Tale: Innocence, meni je legla, nakon Controla ovo je opustanje. :) U biti slow paced stealth-puzzle TPS, sa cool settingom, pricom i grafikom.
     
    Aldiin likes this.
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobar je Gears 5. Imaš i dlc Hivebusters, nije dug a hvale ga.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Predje se i ovo. Nisam gledao na vrijeme al trebalo mi je bar sat da predjem final boss-a. Damn.

    Sljedece cu probat neke od igara koje daju Microsoft Rewards, da se sta i usecari. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dead by Daylight, mislim da je ovo najnapetija igra koju sam ikad igrao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Probah Metro Exodus na 6900 XT, stvarno vrh, 1440p, oko 50-70 fps, RT na ultra, nema stutteringa koje sam na ONE X imao, namjerno sam je na 980 PRO instalirao, ali kad skontas koliko 6900 XT kosta i da PC povuce u Exodusu oko 600W, onda valaj vise nije impresivno.
    Ali eto dobar showcase.
     
    Zer0 likes this.
  18. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Metro je odlican pogotovo sa RT-om, ja sam mislio da to uz RDR 2 najbolje izgleda, nakon Cyberpunk-a 2077 na max postavkama, nista vise ne izgleda dobro...
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yep, bas me ugodno iznenadila, za sada najveci skok od igara koje sam stigao da probam u odnosu na konzole.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  20. Zer0

    Zer0 Aktivista