Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    dino73n and Vedo like this.
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  3. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]
    Po akcijskim cijenama, nisam mogao odoliti. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    taj tomb rider je vjecito na akcijskoj cijeni

    mada dobra igra, a ac se stalno djelio za xbox s gold pretplatom.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    6 EUR je digitalna verzija TR trenutno, bagatela jer je igra odlicna, ipak ja sam toliko platio disk. A disk cu prodat kad predjem igru, isto kao AC.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  8. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  9. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  10. Esh

    Esh HWB

    FearLess likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Bez obzira kakva Battlefront 2 igra bila, ipak je AAA naslov. Respekt Epicu. Dijele sjajne igre.

    [​IMG]
     
    zippoo likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zar nisu Battlefront 2 poslije katastrofalnog launcha... kasnije odradili prilicno dobar posao sa DLC i promjenama oko P2W sistema koji su imali?
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesu, sad je drugačija igra skroz u odnosu na launch.
     
    Patton2410 likes this.
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Imam je od ranije na Originu ali ovo je Celebration Edition koja sadrzi otkljcane klase i sl. Svakako cu pokupiti.
     
  15. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    FearLess, NAILS and zippoo like this.
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    javite ako nasnifate wow shadowland pojeftini :D
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Tesko da ces to docekati u narednom periodu ... jedino divlje stranice, 30-tak eura se moze naci.
     
  18. monK

    monK Komšija

    Ko voli 4x igre Gal Civ je fenomenalan serijal.

    Ja je igram počevši od 2004-2005 kad je izašla dvojka (u međuvremenu sam odigrao i keca).
    Trica je samo modernizirala stvari. Ono što je bitno napomenuti - što mi se dešava ovih dana igrajući Milky Way kampanju nakon 288 turnova, kako se zakuhalo i svi su u ratu sa svima, 7 velikih klanova, 1 turn bez ikakve muke uzme sat, sat i po.

    Isto tako, iako se radi o 5-6 godina staroj igri, i iako Milky Way kampanja ima skresane opcije u odnosu na sandbox, dešava mi se da igra ne može da završi turn.

    Ispostaviće se da i5 9600, 16 giga rama i rx560 radeon sa 4gb rama, nisu dovoljni da odvrte kampanju.

    AI u igri je fantastičan, GalCiv ima ubjedljivo najbolji AI u 4x igrama, i ako se postavi neki malo teži mod igranja od normal, kolikogod da je jak računar može pokleknuti.

    Iako su immense i veće mape zaista primamljivo štivo (ujedno i suludo), preporučam oprez sa svim mapama koje su veće od huge i gigantic.

    Isto tako jedan od najboljih EVE modova u nekoj drugoj igri (da za nas pacijente što ne mogu da se odlijepe pa igraju jednu igru u onoj drugoj igri što je vole).

    P.S.
    Ukoliko ko bude zainteresovan za co-op kampanju tu sam, mada sam čitajući skontao da je taj dio jako zbuggan :D - nisam imao priliku probati.
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  20. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista