Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja GoW presao na obicnom i Pro. Obicni PS4 ponekad ventilacija se zahukta, a obicno normala skoro da se necuje. Na Pro jet engines u vecini slucaja.

    Doduse pro mi je generalno tih ovih dana, osim kad sam u Warzone, Battlefield meniju. Cim krene partija stisa se. Fascinanto.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Po onome sto sam cuo/vidio dosad, ide fat PS4 > 7000 Pro > 7100 Pro > 7200 Pro > PS4 slim, s tim da je slim jedini PS4 koji nije glasan u smislu da ti ne smeta dok igras, a ne da je tih.

    Mozda je ovaj primjerak kojeg sam cuo jednostavno zacepljen prasinom. Al cak i tad ne bi trebao biti ovako glasan. Ja sam kupio polovan One X pa nemam pojma koliko je prasine unutra, al posto je konzola tiha spram 6 TFLOPS, nisam jos otvarao da ocistim.

    Jos nesto mi nije jasno, posto je Pro koji spominjem spojen na 1080p display, bas bi trebao biti tisi zbog toga, jer ne renderuje na 1440p ili koliko to vec bude. Samo ne nadjoh tu opciju u meniju, a sjecam se da sam negdje naletio na to. Dok na Xbox One X, renderuje uvijek vecu rezoluciju cak i kad je spojen na 1080p display, pa radi downsampling. Osim ako je odabran performance mode, to je nesto drugo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne cuje se slim uopste, ne znas da radi.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam na PS4 Fat promjenio termalnu pastu, stavio Noctuinu, konzola bukvalno 50% tisa bila.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nice
    [​IMG]
     
    Vedo and Esh like this.
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Naaaajss :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovo bi bilo interesantno ako bi Sony uveo kao praksu, tj. da ako si kupio neku igru mozda 20 dana prije nego PS+ najavi tu istu igru da ti vrate pare. Vec znam par ljudi koji su dobili poruku da ce dobiti nazad pare za Maneater.[​IMG]
     
    SpookyMoO likes this.
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jel ove tri igre ostaju trajno u library (tj. owned) ili samo privremeno?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sve dok si na ps plus pretplati ako se ne varam

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imam ja par casual jarana, uzmu svaki black friday za 40e PS+ i njima nista vise ne treba.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ako odrade refund jer si kupio, poslije kad ti istekne ps+, hoce li ostati igra ili ne? :)
     
    Patton2410 and Esh like this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Interesantno pitanje na koje licno nemam odgovor. Jer tehnicki ta igra je kupljena, a ne PS+. Mozda kad ti refundiraju pare onda igru markiraju da je PS+?
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pilicno dobre su igre bile kroz citavu godinu za PS+.
     
    Last edited: Dec 31, 2020
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jesu li se ove igre pojavile na ps+ za januar...ja sada gledao ali nema ih...i nesto su radili redizajn ,nema vise da dodas igre u library...mozes ih samo downloadovati
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni jesu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve se cini ok[​IMG][​IMG]
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja trazio na pogresnom mjestu...isao u onaj zuti krizic...u ps+ ,umjesto da udjem u store pa onda na igre
    Ali evo i kod mene recimo ovu GreedFall mozes dodati u Library ali Tomb Raider ne mozes,mozes samo downloadovati.
    [​IMG]
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa krenes download i onda cancel. :) Valjda ti onda ostane u library.

    A mozda ti je Tomb Raider vec u library?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ako kliknes,onda ga i skida a imam drugi TR u library,onaj 20th anniversary .
    Ista situacija je bila i sa igrom iz proslog mjeseca...just cause 4...ja kliknuo i prekinuo,ono skinulo igru hah


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cudno, kod mene bude da dodam u library, pa onda ako hoces download.