Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    i ja sam kod njih pocetkom decembra uzeo iPhone 11, sve OK
     
  2. Hellas

    Hellas Aktivista

    Kako me nerviraju ove radnje i sverceri na PIKu.

    https://mixshop.olx.ba/

    Pitam imajul bucice nemaju, a ima lik jedno 50 oglasa sa bucicama i stalno ih obnavlja.
     
    hackintoshOS, kvaju and kolinsb like this.
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Debili
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Samo reportati, sve redom
     
    aNaToMiC ! likes this.
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Ja ludila i cijena... sa 589 na 799 KM i to za 5600XT.

    [​IMG]
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Prvo je spustao sa 750 na 589? Pa onda podigao na 799 odjednom?
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Radnje imaju automatsku obnovu, ne radi on to manuelno. Pogledaj i mickey84, vidjet ćeš da ima 100 grafičkih kartica u katalogu i kod većine je nedavno obnovljen oglas, a zasigurno su out of stock...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo oko praznika sam kupovao nekoliko stvari i nista nisam postigao. Skoro sve sto sam bio nasao pod "novo" je bilo polovno. Olx nema nikakav kriterij.

    Sreca ima par prodavaca koji su dugo godina tu i moze im se vjerovati, ali random listati i traziti vise ne moze.
     
  9. xman

    xman Komšija

    Iako znate,ali da pohvalim kolegu Ibrahima,pazario 3080 od njega,sve tip top!
     
  10. Hellas

    Hellas Aktivista

    Pa nek brisu onda oglase sto nemaju. Ja da sam pik ukinuo bih tu automatsku obnovu ili stavio neki expiry, ovako niko nista nema.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa pik zaradjuje zahvaljujuci tome :D
     
    kolinsb and selvin like this.
  12. 7mediN

    7mediN Novi član

    htio sam kupiti mis Xtrfy M4, ali samo ga LotusPC ima na stanju (sto je zapravo iznenadjujuce s obzirom na to da nikad nista nema na stanju), pa me zanima da li je siguran posto ne znam nikog ko je saradjivao s njim.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  14. DSA

    DSA Aktivista

    Imas Kingston endurance u Plusu ja sam uzimao sebi. Za ip kamere nije bitno samo da je brza nego i da moze trpiti to konstantno overwrite, to su posebne kartice. A pored toga ako je za vani mora izdrzati i visoke i niske temperature. To su ti Samsung pro endurance, Sandisk high endurance, Kingston endurance itd. Moras traziti takvu karticu za kamere
     
    Last edited: Jan 19, 2021
    zippoo and Decerto like this.
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    e hvala ti za savjet...nisam o tome razmisljao...mislio sam da moze bilo koja,samo da ima vecu brzinu zapisivanja.
     
  16. nivla

    nivla Komšija

    meni je ta kingston endurance krepala na mobitelu nakon napunjenih 15gb i godine koristenja, prebacila u read only, nikako da odnesem na zamjenu,mobitel se ne koristi intenzivno, znaci pokoji viber poziv i prijem slike, kupljena bas zbog ocekivane “vece pouzdanosti” jer je bilo planirano da se taj mobitel zamijeni a da kartica ostane citava
     
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ta ti kamera piše na karticu odmah, ne ide na snimač? Mi smo koristili najobičnije Kingstonove kartice u kamerama, ali one rade tek ako kamera nema komunikaciju sa NVRom :)
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne ide na snimac...kontam na karticu da snima i da se gleda po potrebi uzivo preko wifi.
    Mozda bi napravio da snima samo na pokret ili tako nesto,da ne vrti snimanje stalno.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kupio sam ja AMD Ryzen 5 procesor od njega. Sve uredno proslo, dobio sam garantni list ali ne i fiskalni racun.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaš li odakle je taj LotusPC?