Igre 2021

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 27, 2020.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Quick update: To ensure a great experience for everyone, EA Play will not be launching on PC with Xbox Game Pass until 2021.
     
  3. Esh

    Esh HWB



    Ocekuje se u junu.
     
    edgsi likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Predjoh Control, main questove i jos par side. Moram priznat da sam se dobro napatio u zadnje dvije misije. Igra nije nimalo lagana, najteze je sto te cesto vrati previse nazad pa moras savladat dva vala neprijatelja.

    Dizajn je veoma jedinstven, sve je goli beton, samo gameplay postane malo dosadan, svede se na trcanje, sakrivanje i launch. Ponekad opalis pistoljem i to je to.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je ta igra dosadila nakon jednog igranja od par sati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda da smo mi jedini. Meni se nije svidio settings i repetativnost. Ostalo je super ali mi brzo dosadila. Destrukcija i prica mi nisu bili dovoljni dok eto, svi je dizu u nebo. Ne kazem da je losa, mozda nisam imao strpljenja da dodjem do dobrog dijela.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    The Gardens Between, odlican puzzle platformer.

    Mozda bismo trebali imat temu za igre poput ove? Tipa manje poznate igre. Jer ovo je daleko od AAA naslova.

    U biti uglavnom Nintendo plaftorme imaju ovakve igre.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hades odlična igra. Udaram već par dana, veliko iznenađenje ove godine.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Disney izgubio strpljenje sa EA. Exclusivity sa EA je trbao trajati deset godina:

    "After almost eight years of exclusivity with EA, Lucasfilm Games will be joining forces with Ubisoft to create an open-world Star Wars game. And that’s just the beginning."

    "The Disney-owned company just announced a new Star Wars title coming from Ubisoft and an Indiana Jones game from Bethesda. And that's just the beginning."

    https://www.wired.com/story/lucasfi...d=wired&mbid=social_twitter&utm_medium=social
     
    Vedo likes this.
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Touryst, bas cool igra.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ali ce i dalje raditi i sa EA na igrama. Procita negdje gdje rekose da vec imaju 2-3 projekta pokrenuta sa njima.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa trajat ce 10 godina, nece te igre sigurno izaci ove ili slijedece godine. Glup clanak, ali vijesti su dobre.
     
  14. vutra

    vutra Komšija

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda super fake. Publisher i developer nisu izdali nista do sada:



    ..osim za mobilne:

    "
    Seeing this incredibly impressive and cinematic trailer emerge from the studio is quite a surprise. Developer Fntastic has previously worked on mobile adventure game Radiant One, and created top-down survival game The Wild Eight, but neither have been on this scale.

    Publisher MyTona, on the other hand, is mostly known for free-to-play mobile games, though it does claim to be “one of the largest game development companies in Russia and the CIS”, and it’s clear there’s a decent budget behind the game."

    _________________


    Red je da se spomene:

    GameStop Resumes Rally After Reddit Forum’s Brief Outage

    https://www.bloomberg.com/news/arti...fter-reddit-forum-s-brief-outage?srnd=premium

    [​IMG]
     
  16. monK

    monK Komšija

    Distant Worlds 2 - hard core space/SF 4x - malčice interface danfa na Stellaris... nadam se da će zadržati nivo detalja iz keca i da nema dumbdowna tipičnog za gaming današnjice...


    A najavili su i War in the East 2 u 2021...

    Totalna šiza znači (za ljubitelje spreadsheet igara u svemiru, i u i oko Staljingrada)...
     
    Esh likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

     
    FearLess likes this.
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    nenji_avero, Esh and vutra like this.
  19. vutra

    vutra Komšija

    Izlazi 14. Maja

    https://www.ign.com/articles/mass-effect-legendary-edition-may-release-date-announced

     
    Esh likes this.
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Greedfall bezveze, jos igra ima bas bas los framepacing, kao da je konstantno nizak fps, nije da pada jer onda bi makar na trenutke bilo, ovo je konstantno.

    Vala pored Witchera 3 kojeg hocu ponovo da pocnem, ova igra nema sta trazit.

    Zavrsio Gears 5 i Hivebusters DLC, odlicna rokacina, fantazija kako dobro izgleda i kako savrseno glatko ide, to nije izrazeno kao u Doom Eternal jer je Doom mnogo, mnogo brzi, al svejedno. Doom Eternal sam batalio, presto igrat i prosla me volja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk