Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako igraš samo single-player možeš furati i homebrew, razbijen je Switch davno.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cek, cak i najnoviji hardver i firmware moguce samo softverski jailbreakat? Mislio sam da je to samo prvi batch Switcha na starijem fw.

    Nije da mi treba, to sto bih igrao cu kupit fizicke kopije, a fizicke kopije se uvijek mogu prodati.

    I jest, skupe su Nintendo igre, gledam sve oko 60 EUR. Damn. :) Ne mogu kao na Xboxu imat ogroman izbor igara za neku "sitnu" mjesecnu naknadu.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mozes. Nintendove ekskluzive mozes prodati po 40ak eur kad izigras. Budu ponekad za 40e na snizenju i to je to.
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nintendo je skup sport uvijek bio.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A vidim da je. Evo jos nisam ni igru kupio a valja mi kupit futrolu i zastitu za ekran, ako nosim konzolu, analogni dzojstici su otkriveni i bojim se da bi se ostetili, osim toga ekran je od plastike i ogrebao bi se.

    Kupicu jos Online membership vise zbog NES/SNES igara nego radi MP, te pricekat da naletim na Odyssey za neku razumnu cifru, 60 eura ne dam, sto je previse previse je.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Imas second-hand Odyssey na ebay-klein po 30eur mada i to je puno za igru staru 3 godine.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cim vidim da je 30 kupujem. Bome ovo sto vidim 40-45, 50 cak. Pa nova igra u radnji ima za 55.
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nista to, ja gledam samo radijus od 4-5km od mene.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Oj patnje za postavit zastotu za ekran na Switch, dvije upropastio vec. Sto je najgore, prvi put ispade bolje nego drugi. Nije bilo posve centrirano al nije bilo onih mjesta gdje se ne primi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Folija neka za display? Pa sta ce ti to, neces ga nosit u dzepu sa kljucevima?
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Necu, nego ekran Switcha je od nekakve plastike, nije uopce staklo. Zato zastita.

    Enivej, ostavio zastitu da odstoji kad ono povukle se sve fleke, niceg nema. Nije mi se to nikad desilo.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jucer uzmem onaj Nintendo Online, da imam sta igrat dok ne naleti neki dobar deal za top igru.

    Kakva je furka stari Super Mario, mozes uradit save i sto je jos bolje ima replay, bukvalno premotas nazad. Naravno, mnogo je lakse ovako igrat nego old-school, al ne znam bih li imao zivaca da igram bez save/replay.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kakvi su to featuresi jbt replay i save.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa za igru staru 35 godina, i to je feature. Podrzano je valjda u svakoj igri u sklopu NES/SNES emulatora na Switchu.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Penzionerski :D ima i u nekim racing igrama taj replay, preglupa stvar.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Sta to uradi, vratis se unazad i nastavis odnekle gdje ti stima? :) Tj. ne mozes poginut :D
     
    p4ja likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ba. Isto sto je bilo u nekim racing igrama.

    Car starih igara i jeste bio sto nema save point i sto imas "života" toliko koliko imas. Kada igras unlimited onda ces je svejedno preci.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Pa to je ok feature kome je cilj samo da je predje. Kao kad citas neku knjigu sto ti se ne svidja, pa pola citanja razmisljas o necemu drugom, ali vazno je da si prosao te stranice jer uskoro ce kraj :D