Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nekad se vratim u "tanđara" mod, uzmem snajper sa iron sights. Kul je.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    1x-2x scope uglavnom ima onaj 'tint' sto cini visibility jos gorim. Tako da ih rijetko koristim.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ode još jedan developer iz DICE-a nakon deset godina rada na Battlefieldu, Jaqub Ajmal.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozda je i vrijeme za promjene. Ako je tu 10 godina i igra stagnira sa svakim naslovom... onda je i do developera. Ne moze samo uprava biti kriva.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Vrlo je moguce da je on krivac za vecinu jer je project manager.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ode kad je skoro zavrsen bf6 :D

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sta ljudi igra na PS. Valjda se raja pomalo sprema za BF6 pa se vracaju na BF5. Preko 100 servera samo za conquest.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    forzamilan likes this.
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jel to dobra il' loša vijest.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PA ako ti je se svidio BF4 ispoliran i sa super gameplayom... onda je dobra vijest jer su je oni popravili i napravili u ono sto je sad. DICE Swedska je uradio igru na izlasku i bila je uzasna.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Moze biti pozitivna stvar jer ce imati vise ljudi na igri. Ali ovo isto moze biti rezultat osipanja Štokholm DICE tima i da im fali ljudi da su ubacili i DICE LA. Tako da, ko ce im ga znati.

    Elem, instalirao sam na HDD. I osim prvog starta, poprilicno brzo boota mape. Nema nikakve razlike ni dugog cekanja kao u BF4. Il ija nisam dugo igrao BF5 sa SSD-a.

    Inace, syebali su server listu.. opet. Cas izbacuje servere, cas ne. Nema pravila. Sve kontas nema servera ali oni bez razloga nestaju.



    Vario se nakon dosta vremena na M1A1 i stvari kida kao nekada davno prije peča. Ne znam da li su opet korigovali TTK ali mi je ovo jedno vrijeme bila najdraza puska.




    Samo da se naviknem da ima šanzer od 30 metaka i da prestanem staln oraditi reload kao sa M19.

    Izlevelovao Turner SMLE i puska je odron. Headshot na medium je 25% dmg. wtf
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Evo igram maltene svaki dan, i generalno sve je super osim mojih refleksa. Sad dođu sad odu, ne znam šta je. Baš random u pm.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    M1A1 je takva jos od kad su vratitli TTK.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Onda je day1 bila bolja.. haha.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislio sam na drugi TTK kad su vratili nazad. M1 je bio najjaci izmedju 2 TTK promjene, da bi ga onda nerfali, plus ga druga TTK promjena u zemlju satrala. Pa onda kad su reverse TTK zadnji put opet su je buff. DiCE posla, ono kad nemas pojma sta radis.
     
    NAILS likes this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da su srozali M1A1 i M1 jer sam tada puno igrao hamadu i fjel s njima prije nerfanja. Pa su ih vratili normalno pa su opet srozali do neupotrebljivosti pa su sa zadnjom ispravkom TTK postale ok. M1 i dalje nije sto je bila prije a M1A1 je sada jako dobra ali je vjerovatno bila i bolja prije svega toga. Ne mogu se sjetiti kakva je bila prve godine k'o kada je bilo dosta izmjena.

    Isto je i Breda patila od izmjena ali ni nju nisu vratili na staro.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I mislio sam na M1A1 ovo gore kad sam pisao. Pardon.

    Garand da ima veci sanzer mogla bi biti zabavna, ali ovako max 2 igraca ubijes, dok prije TTK promjena si mogao 3 sa body shots.

    Ja volim koristiti Selbstlader m1916 na BF5. Sigurno omiljeni DMR.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako uspiju ubaciti nove bugove u igru na kojoj vise ne rade. Ovo nestajanje servera dovodi do ludila, ali sada me ubaci u igru, ubaci u squad a kicka sa servera da ne mogu nigdje drugo uci dok ne izadjem iz squada servera na kojem nisam:



    Poslije bio solo u squadu a nisam squad leader. Ne kontam sta se desava, dok nisam vidio da je squad leader zapravo lik koji nije u igri:



    Pa yebo te život DICE developere treba izucavati.

    Šta su novo radili, je li bilo novih updatea zadnjih dvadesetak dana dok sam cekao SSD ?

    _______

    HC
    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 15, 2021
    BiceBolje likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ko igra kec i četvorku, double XP:

    [​IMG]
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gdje najjeftinije bfV?