BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I to skidaš 2x godišnje... Ne kažem da nije loše imati. Brzina neta je kao i RAM. Od viška ne boli glava.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Zvao sam podrsku, nemaju informacije nikakve.
     
  3. Almir

    Almir Komšija

  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  5. selvin

    selvin Moderator

    Mislim ipak da je dobar odziv, jer je dobra akcija :)
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Odziv je nikakav zahvaljujući kopru :) :) ja bih uzeo Moja TV Net 3 da imam na čemu haha

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  7. Almir

    Almir Komšija

    Ja sam zvao početak februar da vidim mogul produžiti ugovor na 2g a (ističe 1.4 ) 2g i nije moglo dok mi ne istekne...tako da je ovo meni intresting, tako da ću vjerovatno sada produžiti na ovoj akciji

    Sad gledam i ovo sa opa računom da li se isplati..
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam uzeo sa opa racunom benefit 2 i dobio 5 mjeseci po 1 KM
    Kada sve saberem i oduzmem...dobijem net 50/8, moju tv sa dva stba i moju web tv 24 mjeseca...za pretplatu ispod 40 KM
    Ako ovo nije dobar deal,onda ne znam sta jeste


    Btw.
    Vratili su stare brzine na paketima...nije vise gigabit svima hahah

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Pa isplati se jer je OPA dzaba :) Ja preko OPA placam i za elektroprivredu i telecom. Jedino tu ima da je na jednom mjestu na jedan klik placanje to dvoje.
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Da li je opa samo za RB korisnike?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Koliko znam jeste

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  12. Almir

    Almir Komšija

    Ako je tako onda je to velika mana opa app
     
    dams82 likes this.
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa da, OPA je samo za Raiffesen bank. Ja kako sam otisao sa RB, morao sam ih blokirati na tel, jer su fakat dosadni.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Pa jeste samo RB, nije to mana, vec je to njihova app. U saradnji sa bh telecomom, qss-om i comtrade-om je napravljena kroz zajedničku firmu ESP BH doo. Teško je očekivati da ce biti i za druge banke ili telecom operatere. Zato ide sve preko RB, a telecom daje dosta vece popuste kroz OPA-u. Qss i comtrade su vjerovatno radili sistem. Osim rezija, imaju i benefiti za konzum, hifu i slicno, tipa 10%.I imaju opcije da saljes i primaš novac direktno kroz app.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Ma OK je to, ali šalju letak recimo uz račun za struju, a nisu naveli da je samo za RB korisnike. Mene su zvali prije par mjeseci i pitali jesam li zainteresovan za korištenje, kažem im da nisam klijent RB, kaže nema veze mogu i drugi koristiti, odem čitat o opa aplikaciji, samo se RB spominje, na kraju mi ništa nije bilo jasno... Mogli su se udružiti pa napravit nešto univerzalno, ovako gdje god dođeš nešto nude, ali i nešto fali...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. Almir

    Almir Komšija

    Realno da nisu izmisli naziva opa i sakrili iza opa imena u startu bi bili osudjeni na propast, ko ce danas promijenit banku radi opa? u deal rf i telecoma ne ulazim ali opa je osudjena na propast gledajuci dugorucno, vjerovatno je jak uticaj rf na telecom i elektro kad guraju ovo... A o rf inace sve najgore..
     
    dams82 likes this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Rf jeste jedna od najgorih banaka i ja htio zatvoriti racun i sve ono,mrsko mi,danas cu,sutra cu i dodje pandemija i onda se pojaca online placanje,pa dodje i OPA,koja je kao aplikqcija i usluga odlicno odradjena...dodje ti racun na opa i jednim klikom platis.
    Ali sada da ce ljudi mijenjati banku samo radi ovog,vjerujem da nece niko a sve banke nude mobilno bankarstvo,koje je haman pa isto...uz par klikova vise

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Ma naravno, ja na Intesa plaćam telecom usluge sms porukom već godinama bez provizije, a struju od prije par mjeseci preko app dođe račun i jedan klik i gotovo... Nego eto daju vidiš dodatne popuste ako si korisnik, privlače mušterije...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Zna li neko od vas sta je ovo sto se pojavilo u bht aplikaciji stavka MojIzbor bonus pa minute kao imam 1000min u bonusu?Kakve su to minute?Je li to za oba telefona zajednicke neke minute i kako se one trose?Ima li neko pravilo?[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Pa vjerovatno između brojeva u moj izbor. Slično kao toptim za pravna lica...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.